2733
2734
عنوان

چجور امشبو سر کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2169 بازدید | 47 پست
یاد بارداری خودم افتادم که چقدر استرس کشیدم از روز اول بارداری فشارم بالا بود و فقط با قرص کنترل میش ...

متاسفانه الان بارداری ها خیلی سخته..واقعا اون زنایی که راحت بچه دار میشن و راحت هم بارداری شون رو طی میکنن باید شکر خدا کنن نمیدونم چرا بعضی هاشون قدردان نیستن و بچه که به دنیا میاد اصلن بهش نمیرسن..فکر میکنم ماها بیشتر قدر داشتن بچه ها مون رو بدونیم

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه الان بارداری ها خیلی سخته..واقعا اون زنایی که راحت بچه دار میشن و راحت هم بارداری شون رو طی ...

معلومه از استرس خوابت نمیبره . حالا بین الطلوعین رو بیداری اشکالی نداره . بعدش حتما دستت رو بزار روشکمت آیت الکرسی ، توحید و فلق و ناس رو بخون و از خدا بخواه کوچولوت رو برات حفظ کنه و بخواب .

نداشتن استرس و استراحت کافی خیلی مهمه .

من که بیدارم سندرم پاهای بی قرار دارم و بین الطلوعین رو تا اونجا که بتونم بیدار میمونم .

ساعت ۶ و یک دقیقه هم شبکه یک و دو دعای عهد پخش میکنه گوش کن.

2728
الی جون سلام  الان تاپیکتو خوندم رفتی دکتر؟ چی شد؟

سلام عزیزم مرسی گلم یادم کردی صبحش رفتم اول تریاژ صدای قلب گذاشت خوب بود بعد یه سونو معمولی دادم دیشب هم آنومالی داشتم که هیچ دلیلی برای اون لک ها پیدا نشد چون وضعیت جفت و دهانه رحم و سرویکس خوب بود 

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
معلومه از استرس خوابت نمیبره . حالا بین الطلوعین رو بیداری اشکالی نداره . بعدش حتما دستت رو بزار روش ...

عزیزم من متاسفانه بین الطلوعین تازه خوابم میگیره خیلی دوست دارم اون تایم رو از دست ندم ولی لیاقتش رو ندارم..اون شب هم گذشت و به خیر گذشت ولی استرس های بارداری تمومی نداره رفتم آنومالی گفت ورم هر دو کلیه ولی خفیف داره دعا کن که مشکلی براش پیش نیاد

عزیزم من متاسفانه بین الطلوعین تازه خوابم میگیره خیلی دوست دارم اون تایم رو از دست ندم ولی لیاقتش رو ...

نگران نباش ان شاءالله مشکلی پیش نمیاد .

توکل به خدا . 

سونو گرافی ها هم زیاد دقیق نیستن . تو آزمایشگاه واسه تست گلوکز که رفتم دوستی میگفت به من گفتن قلبش سوراخه . رفتم جای دیگه سونو گفتن کاملا سالمه.

2738
نگران نباش ان شاءالله مشکلی پیش نمیاد . توکل به خدا .  سونو گرافی ها هم زیاد دقیق نیستن . تو ...

سونوم که جای مطمئنی رفتم ..خود دکتر سونو گفت چیز مهمی نیست و تا موقع زایمان خوب میشه .گفت اینقدر خفیف هست که میتونم ننویسم ولی وظیفمه که چیزی رو که میبینم گزارش بدم

سونوم که جای مطمئنی رفتم ..خود دکتر سونو گفت چیز مهمی نیست و تا موقع زایمان خوب میشه .گفت اینقدر خفی ...

پس نگران چی هستی . سعی کن این دوران رو شاد بگذرونی عزیزم . استرس که تا آخر با مادر هست . ولی تمام سعیت رو بکن ، از همسرت کمک بخواه تا بهت آرامش بیشتری بده‌.

سلام عزیزم مرسی گلم یادم کردی صبحش رفتم اول تریاژ صدای قلب گذاشت خوب بود بعد یه سونو معمولی دادم دیش ...

الهی شکر عزیزم من مطمعنم همه چی خیلی خوب پیش میره نگران نباش

سلام الی جون چطوری نی نی چطوره چه خبر من دوباره آنومالی دادم طول سرویکسم همون ۳۵ بود مثل ان تی دکتر گفت نیازی ب سرکلاژ نیست ورم کلیه هاشم خوب شده بود فقط جفتم اومده پایین ک همش استراحت میکنم حتی دکتر یونو گفت چرا انقدر طول سرویکسو چک میکنی گفتم چون تک شاخم گفت ای کاش هیچوقت نمیفهمیدی تک شاخی همشم میترسم رحمم رشد نکنه خدا بخیر بگذرونه

پسرم همه دنیام 😘💋💕
سلام الی جون چطوری نی نی چطوره چه خبر من دوباره آنومالی دادم طول سرویکسم همون ۳۵ بود مثل ان تی دکتر ...

سلام عزیزم ..چقدر من یادتم و تاپیک هات رو تازه چک کردم ولی ببخشید که این پیامتو ندیدم

خوبم خداروشکر..منم هفته 23 رفتم سونو چون بهداشت گفت شکمت کوچیکه برو چکاب ..اون سونو که خوب بوده و هم وزنش خوب بود هم ورم کلیه ش رفع شده بود..دکترم میگه سونوی بعدی 32 هفته باشه اگه بتونم از طریق بهداشت تو 28 هفته هم برم خیالم راحت بشه..من شکمم زیاد بزرگ نشده نمی دونم مال همین تک شاخ بودن هست یا اینکه چون پهلو زیاد دارم .. استراحت هم نسبی میکنم همش دراز کش باشم کمردرد میگیرم طول روز دو ساعتی نشسته هستم و هفته ای یکبار یا دو بار هم بیرون میرم..ولی برای این دو ماه آخر موندم استراحت بیشتر کنم یا نه دکترا که خیلی ریلکس با این مدل رحم برخورد میکنن

راستی من برای آمپول ریه از دکتر پرسیدم گفت هفته 31یا 32 برات مینویسم از الان زوده

خلاصه که عزیزم امیدمون به خدا باشه من ورد زبونم شده گر نگهدار من آنست که خدا می‌داند شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.

2706