2737
2734

الان یک سال و نیمه که از زایمان میگذره و بخاطر بچه جامو جدا میندازم و هر چی بیشتر میگذره بی میلتر از قبل میشم 

جوری که اگه همسرم سمتم نیاد من نمیرم یا میاد من بهونه جور میکنم میرم پی کاری 

شمام مثل من هستین یا فقط من اینجوریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دخترم ۶ ماهش‌ . چرا جاتو جدا کردی؟ ما مثل قبلیم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

من جدا میخوابم از همسرم دوساله

ولی همچنان مثل قدیم جفتمون گرم و صمیمی 

رابطه مثل قدیمه

چون تو طول روز خیلی به هم دیگه خوش میگذرونیم با شوخی های معمول.

حرف و اس ام اس و ... زیاده بینمون

شبم هر وقت بخوایم بعد از خوابیدن بچه ها باهمیم 

تلبته تو یه اتاق دیگه

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
2738

چرا واقعا ما ایرانی اینطوری هستیم

ی بچه همه چیمونو میگیره

چرا خارجیا با وجود 4تا بچه همش مرتب ان

ب خودشون میرسن

و هیچ تغییری نمیکنن ز نظر رابطه جنسی

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢

من از همون شب كه از بيمارستان رفتم خونه بچرو خوابوندم تو جا و اتاق خودش تا الان 

و راحت رو تختم خوابيدم هر چند تا صبح ده بار ميرفتم تو اتاقش 

نه به خاطر همسرم بيشتر به خاطر خودم چون واقعا دوست دارم شبا تو جام راحت و بي بچه بخوابم

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

ما جامون رو جدا نکردیم، پسرم رو گذاشتیم وسطمون بخوابه. همون علاقه و زندگیمون رو از بین برد

من از عمق وجود خود، خدایم را صدا زدم. نمی دانم چه میخواهی، ولی برای تو.                                                 برای رفع غم هایت، برای قلب زیبایت، برای آرزوهایت...

شیردهی باعث کمبود میل جنسی میشه ولی خب نباید جاتونو جدا کنید و سعی کنی یکم رو خودت کار کنی نزاری شوهرت کمبودی حس کنه اونم تو این وضعیت جامعه که میبینی خیلی راحت سمت خیانت کسیده میشن

دخترم دنیامه

ماهم الان دوسال ونیمه منو دخترم باهم شوهرمم جدا.تازگیا حس میکنم شوهرم ناراحته ولی خب خودش اصرار داره پیش دخترم باشم نمیذاره جداش کنم 

🧚‍♀️🧚‍♀️یه عالمه لباس👗👗 برای خانمای خوشگل و خوشتیپ 🥰🥰🥰🌸🌸🌸تو پیج @mezoneshamisa
2706