2737
2734
عنوان

خانواده همسر وابسته بهم و خودشیفته

259 بازدید | 12 پست

بچه هااااا لطفا بیاید راهکار بگین که با خانواده شوهر بهم چسبیده ی بیمارگونه و خودشیفته چجوری باید رفتار کرد؟؟؟ ضمنا همسرم تک پسره و این یه فاجعه شده برام.

مثلا هر جا باشن بهم گزارش میدن. یا گروهای جداگونه تلگرامی دارن. حتما هفته ایی حداقل دوبار بابد همه همو ببینن. مدام از خودشون تعریف میکنن. مخصوصا مادر از بچه هاش. اونقدر بهم وابستن که بدون هم سفر نرفتن. شاااید یبار یا دوبار رفته باشن. یا دختراشون هیچ دوست صمیمی ایی ندارن.فقط باهم خوبن!!!

مدام غیبت میکنن و تموم فامیل باهاشون لجن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما نمیتونی کسی رو عوض کنی اونا هر مدلی هستن برای خودشون آزادن چیکارشون داری

روابط خودت رو.مدیریت کن شما برای خودت دوستهای مختلف پیدا کن با اونها رفت و آمد کن 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
شما نمیتونی کسی رو عوض کنی اونا هر مدلی هستن برای خودشون آزادن چیکارشون داری روابط خودت رو.مدیریت ک ...

عزیزم من رامو جدا کنم اونا ک زندگیشونو از پسرشون جدا نمیکنن. 

من همسرم حتی با بهترین موقعیت ها حاضر نیست ازین شهر بره فقط چون خانوادش اینجان. 

این وابستگیشون ب زندگی مشترکمون لطمه زده

2738
به نظر من باید پیش مشاور بری راهکارهای خوبی بهت میده .مرکزای بهداشت رایگان مشاوره داره این مشکلا بای ...

رفتممممممم. فقط میگن باید فاصله گرفت. اما شوهرم راضی نمیشه. 

خیلی ب طلاق فکر میکنم.😞

خوشبحالتتتتةتتت.  من برعکس خودم خیلی خیلی آدم حساسی ام و بیشتر ضربه میخورم همش

عزیزم تنها راهش صبوری، و پذیرفتنه، که همچین سیستمی هستن، اینطوری خیلی کمتر اذیت میشی، بپذیر...

و اینکه من توی رفتارباهمسرم خیلی سعی کردم مدیریت کنم؛ عشق و احترام فراوون، نگفتن بدی‌های خانوادش و حساسیتام نسبت بهشون(البته خیلی هم نشون نمیدم که چه خوبن و بخوام تحویل بگیرم، نسبتا خنثی برخورد میکنم) بعد هم رفاقت باهمسر تا پیداکردن رگ خواب و خییییلی دوستانه سعی کردم اشتباه بودن برخی از رفتارها و وابستگی های مخرب برای زندگی مشترکمون رو بهش بفهمونم ولی خیلی غیرمستقیم و تدریجی.

مثلاً ما اهل مطالعه و سخنرانی گوش کردن هستیم خیلی تو قالب همیشگی صوت های زناشویی خیلی کاربردی توی این زمینه رو آوردم باهم گوش کردیم... و کم کمک روش اثر داشته بقیه‌شم من پذیرفتم

اگر اهلش هستید معرفی کنم(البته اگربتونم پیداکنم)

عزیزم تنها راهش صبوری، و پذیرفتنه، که همچین سیستمی هستن، اینطوری خیلی کمتر اذیت میشی، بپذیر... و ای ...

اره حتما. 

البته منم براش چندبار گذاشتم وویس روانشناسی و الان کامل متوجهه. ولی نمیتونه و همش میترسه ک ب اونا آسیب بزنه با فاصله گرفتن. 

اره حتما.  البته منم براش چندبار گذاشتم وویس روانشناسی و الان کامل متوجهه. ولی نمیتونه و همش م ...

اینکه عالیه که طرفت متوجهه، من مسئلم بیشتر متوجه نبودن و حق بجانب بودن خودش بود...

اگر مسئلت فقط خانوادشه، حفظ حریم و محدوترکردن رفت و آمد بطور نامحسوس و پذیرفتن سیستمشونه، چون شما به هیچ وجه نمیتونی خانوادشو تغییر بدی، بگو اونام اونطوری خوشن، خب باشند! حفظ آرامش و نشاط خودت و همسرت مهم تر از مدل اوناست

موفق باشی

http://ezdevaj.org/lessons?course_id=13