2737
2734
عنوان

راهی هست جنینم دوباره رشد کنه

26140 بازدید | 112 پست

سلام خیلی ناراحتم‌حالم‌بده رشد جنینم متوقف شده 😢😢 دکتر میگه باید سقطش کنی باید ۷ هفته باشه اما ۵ هفته و ۵ روز مونده 😢 چکار کنم سقطم‌نشد اگر‌مرده چرا دفع نمیشه خونریزی ندارم چرا علائم بارداریم از بین نرفته

الهی بگردم

کلی خودمونو بکشیم باردار شیم تهش اونجوری شه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

عزیزم قلب داره؟

تهرانی؟

سونو کجا رفتی

به منم همینو گفتن 

گفتن جنین قلب نداره از هفتشم کوچیکتره 

تازه من خونریزی هم داشتم 

ولی دکترم نزاشت سقط کنم 

الان شکر خدا تو دلم داره تکون میخوره

کژالم ندیده میدونم تو زیباترین دختر دنیا هستی     

عزیزم

میگن حاملگی اگه خوب نباشه خود رحم سعی می‌کنه دفعش کنه

حالا یه هفته دیگه هم واستا بعد برو سونو ببین چی میشه

انشاءالله خیره عزیزم

توکل به خدا

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
الهی عزیزم.ناراحت شدم مگه تو سونو گفت مرده؟؟  توکل کن به خدا انشالله معجزه برات بشه

خب چرا خونریزی نکردم؟ اگر رشد نکرده چرا دفع نمیشه 😭😢 علائم‌بارداریمو دارم ماهیچه ها پام‌میگیره همش گرسنمه سینه هام‌هنوز درد داره

عزیزم قلب داره؟ تهرانی؟ سونو کجا رفتی به منم همینو گفتن  گفتن جنین قلب نداره از هفتشم کوچیک ...

من کلا میگن جنین مشخص نیست ولی ساک‌بارداریت مشخصه و جنین از ۵ هفته و ۵ روزش دیگه رشد نکرده  اهوازم نمیدونم چکار کنم 😢😢😢 

یعنی سقط نکنم؟ هی میگن برو پزشک قانونی نامه بگیر سقط کن...

استغفرالههههه

یه سونوگرافی دیگه برو بعد اگه خدایی نکرده جواب مشابه بود اقدام کن 

اگه تهرانی برو سونوگرافی سایه تو صادقیه واقعا خوبه

کژالم ندیده میدونم تو زیباترین دختر دنیا هستی     
2706