2733
2734

زیر شکمم گاهی انگار ضربه میخوره جوری که میخوره به مثانم.

نگرانم.از دهانه رحمه یا ضربه بچه؟بچه تو این هفته قدرت داره ضربه بزنه به پایین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم حتما به دکترت بگو.واستراحت هم داشته باش خدایی نکرده رحمت بازنشده باشه

سرکلاژم و در حال استراحتم.نه درد ندارم خداراشکر.فقط گاهی حس میکنم میزنه تو مثانم یه چیزی و قشنگ زیر شکمم حسش میکنم 

منم هفته ۱۸ هستم ضربه میزنه به مثانه اما خیلی ریزه مثل ترکیدن حبابه

اره حدود هفته ۱۹ تا ۲۰ ضربات ریزتری حس میکردم مثل ترکیدن حباب ولی الان دیگه حس میکنم ضربات کمی قویتر شده

سرکلاژم و در حال استراحتم.نه درد ندارم خداراشکر.فقط گاهی حس میکنم میزنه تو مثانم یه چیزی و قشنگ زیر ...

خییییلی استراحت کن سرپا نایست اگه دردنداری چیزی نیست بچه تکون میخوره.عزیزم سرکلاژچطور انجام میشه درد داشتی

من خانم هستم لطفا سوءتفاهم نشه😙😙
خییییلی استراحت کن سرپا نایست اگه دردنداری چیزی نیست بچه تکون میخوره.عزیزم سرکلاژچطور انجام میشه درد ...

ممنون از دلگرمیت عزیزم.

نه بیحسم کردن ولی بعد اینکه بیحسی میره تا شب درد داشتم که کمی از درد پریودی بیشتر بود .قابل تحمله دردش

2738
ممنون از دلگرمیت عزیزم. نه بیحسم کردن ولی بعد اینکه بیحسی میره تا شب درد داشتم که کمی از درد پریودی ...

یعنی بیهوش نبودی؟ چطور داخل رحمومیدوزن؟ ببخشیدمیپرسم چون خودمم بایدانجام بدم

یعنی بیهوش نبودی؟ چطور داخل رحمومیدوزن؟ ببخشیدمیپرسم چون خودمم بایدانجام بدم

نه منو از کمر بیحس کردن.

والا پرده کشیده بودن نمیدیدم چطور داخلو میدوختن خودمم برام سواله .

الهی که بسلامتی انجامش بدی گلم

نه منو از کمر بیحس کردن. والا پرده کشیده بودن نمیدیدم چطور داخلو میدوختن خودمم برام سواله . الهی ک ...

چ جالب یعنی اصلن حس نداشتی ک دستکاریت میکنن

نه منو از کمر بیحس کردن. والا پرده کشیده بودن نمیدیدم چطور داخلو میدوختن خودمم برام سواله . الهی ک ...

من هنوزباردارنیستم ولی بخاطر سابقه زایمان زودرس باید انجام بدم

چ جالب یعنی اصلن حس نداشتی ک دستکاریت میکنن

نه عزیزم درد که نداشتم ولی کمی حس میکردم انگار یه چیزی ازم میکشیدن بیرون .ولی نه اصصصصلا درد نداشتم و اذیت نشدم .حیلی راحت بود

2706