2737
2734
عنوان

تعیین درصد جانبازی کسی میدونه چجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3340 بازدید | 30 پست
مزایاش بستگی ب درصدس داره فککنم  مثلا تا۲۵درصد فقط کارت ایثارگری یا طلایی نمیدونم چیه همونو مب ...

چرا 25درصد هم نزدیک دو نیم حقوق داره

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
ببین باید کمیسیون پزشکی برن تا متوجه بشید اعصاب و روان من 25درصد دیدم تا بالاتر همه چیز رو کمیسیون ن ...

خانوم دکتر تو پرونده نوشته بود شدید موج زدگی و 

ترس از صدا های بلند

لطفا هر کی امضا من و خوند برای رسیدن من به عشقم  یه صلوات بفرسته ممنون. و اگه کاری چیزی میدانید برای عاشق کردن بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا 25درصد هم نزدیک دو نیم حقوق داره

مطمعنی؟

اطرافیان ما ک همه همین حدودن میگن حقوق نداره فقط بیمه تکمیلی باهمون کارت دارن

با این همه وصله روی بالم هنوزم بلند پروازم🙃🙂 

من کارمند بنیاد شهیدم...میشه بپرسم از طرف چه ارگانی بهش گفتن بیاد؟! ارتش یا سپاه کجا بود دقیق

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر  
2731
من کارمند بنیاد شهیدم...میشه بپرسم از طرف چه ارگانی بهش گفتن بیاد؟! ارتش یا سپاه کجا بود دقیق

اینجا بنیادشهید گفتن ،ایشونو نمیدونم

آره مزایاش شما میتونی الکی بری دانشگاه    

عزیزم هیچ وقت این حرف رو نزن درست نیست اون موقع که زنهاشون تنها بودن و همیشه نن و بدنشون میلرزید یا الان با زخمه و آثار بعد از جنگ دست و پنجه نرم می کنن خیلی سخته تا حالا پدرتون خدایی نکرده جلوی چشمتون تشنج کرده که چند نفری هم دست و پاش رو بگیرید ولی باز نتونید نگهش دارید همه رختخوابها و دورش چی دین که مبادا سرش رو به زمین نکوبه و بلایی سرش نیاد میدونی که آسیب روحی بچه هاشون همسراشون خوردن البته که اونها هیچ ادعا و چشم داشتی ندارن فقط گاهی اگر مزایای میدن که اصلا زیاد هم نیست یک نوع قدردانی هست  مشت مشت قرص خوردن برای اینکه این حالتها بهشون دست نده رو دیدین 

اینجا بنیادشهید گفتن ،ایشونو نمیدونم

بنیاد شهید تا کسی خودش درخاست نده که نمیفرستن کمیسیون تازه اونم کلی مراحل رو باید طی کنه قبلش

عزیزم هیچ وقت این حرف رو نزن درست نیست اون موقع که زنهاشون تنها بودن و همیشه نن و بدنشون میلرزید یا ...

حرفت کاملا درسته ،میخاستم همینوبگم

2738
خانوم دکتر تو پرونده نوشته بود شدید موج زدگی و  ترس از صدا های بلند

اگر موج انفجار گرفتن و آسیب دیگه ای ندیدن فکر میکنم 25درصد باشن که البته من معتقدم چه بسا اونهایی که دست و پا و اعضای بدنشون رو از دست دادن با همه سختی‌ها به مراتب بهتر از جانبازان موج انفجار هستن واقعا آدم دلش میسوزه 

مطمعنی؟ اطرافیان ما ک همه همین حدودن میگن حقوق نداره فقط بیمه تکمیلی باهمون کارت دارن

بله عزیزم حتما پیگیری کنن حتی سال‌های که عقب افتاده براشون و پرداختی براشون صورت نگرفته بهشون تعلق میگیره

بله عزیزم حتما پیگیری کنن حتی سال‌های که عقب افتاده براشون و پرداختی براشون صورت نگرفته بهشون تعلق م ...

شایدم میگیرن نمیخان بگن

ارتش

لطفا هر کی امضا من و خوند برای رسیدن من به عشقم  یه صلوات بفرسته ممنون. و اگه کاری چیزی میدانید برای عاشق کردن بگید
ارتش

اگه از طرف ارتش بهتون درصد بدن بجز یک وام فک کنم هیچ مزیت دیگری بهتون تعلق نمیگیره...درصدی که از اونجا گرفته میشه هیچ ربطی به بنیاد و مزایای ایثارگران نداره

باید برید بنیاد شهید بعد از ثبت نام   و انجام کارهای ایشون وقت کمیسیون پزشکی تعیین می کنن درصدم اگه دادن بازم میتونین اعتراض کنید.....  

انجام و فروش رساله، پایان نامه و پروژه های معماری 09369945151    
2706