2733
2734
عنوان

درمان خانگی تنبلی تخمدان

292 بازدید | 16 پست

دوستان سلام 

این تاپیک به خواست دوستم که متوجه شده تنبلی تخمدان داره زدم

کسی راه حل خانگی برای درمان تنبلی تخمدان داره

تخمدان سمت راستش تنبله و یکم احساس تورم داره

دکتر با سونو‌واژینال تشخیص داده و چون دو ماه از سقطش گذشته گفته سه ماه دیگه بیاد برای درمان و تو این فاصله فقط قرص اسید فولیک و دی تیری بش داده 

درمان خانگی نداره من یازده ساله درگیرم میره و برمیگرده

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه جوریه چه طوری میشه یاد گرفت

ببرو تو صفحه دو تاپیکم اونجا ی لیست از نمایندگی های معتبر طب اسلامی هست که منم از یکی از کانال های طب اسلامی گرفتم باهاشون تماس بگیرین . فقط توصیه ام اینه برین پیش حاذق ترینشون . من فقط آیت الله تبریزیان رو تو لیست میشناسم که از این به بعد نجف ویزیت میکنن . اینا هم شاگردهاشونن .

2738

تنبلی تخمدان هیچ وقت کامل ازبین نمیره فقط باید خیلی چیزارو پرهیز کرد .من هرموقع یکم چاق شم تنبلیم عود میکنه پریودنمیشم اما تا دوسه کیلو وزنمو میارم پایین بموقع میشم درمانش فقط کنترل وزنه

مرسی عزیزم لطف کردی

ی شماره هم دارم مجانی ویزیت میکنه . خودم همیشه با ایشون تماس می گیرم . ایشون هم از شاگردان آیت الله تبریزیانن .

با نسخه ایشون تیروئید بارداریم درمان شد.

09113542821

نوروزی

2706