2737
2734
عنوان

چرا خدا منو دوست نداره؟؟؟؟

14082 بازدید | 23 پست

اگه خدا منو دوست نداشت چرا خلقم کرد؟!🤔

تو مال خدایی خدا نمیشه به تو علاقه نداشته باشه🙂

شیطون اومد تو دلت گفت خدا دیگه نگات نمیکنه😩همونجا بگو اگه خدا منو دوست نداشت چرا خلقم کرد😤

یه قدری سختی میبینن میگن خدا دیگه ما رو دوست نداره😰

بابا خدا به چه زبونی بگه من تو رو دوستت دارم 😍

قرآن رو باز کن 102 مرتبه فقط کلمه غفور و رحیم رو کنار هم اورده😍

یعنی بنده های گناهکار من،

من خیلی بخشنده ام رحیمم هستم یعنی دوستت دارم❤️

باز میکنی قرآنو یُحِبُّ توابین❤️

یحب مطتحرین❤️

یحب ❤️

یحب  ❤️

یحب ❤️

خدا هیچ عاشقی به معشوقش اینقده ابراز علاقه نکرده🙁

چقد میگی دوستت دارم🙃😉

شما یه شاعری پیدا کنید یه شعر بگه😃

بچتون میگین این بچه بچه منه😁

این شعر شعر منه😁

هرچیم عیب و نقص داره ولی چون مال توست دوسش داری ❤️

فعل توست❤️

علاقه بهش داری❤️

اصلا ضرب المثل شده هیچکس نمیگه ماست من ترشه😂😅

چون مال منه😅

مخلوق خدایی هواست هست🙄

تو فعل خدایی☺️

تو صعنت دست خدایی☺️

تو مال خدایی😍

خدا نمیشه به تو علاقه نداشته باشه😍

تو هر عیب و نقصی هم داشته باشی تو مال خدایی😍

خدا نمیشه به تو علاقه نداشته باشه😃

نوح پیغمبر شغلش کوزه گری بود🏺 نوح رو برای این نوح نامیدند از بس ناله کرد بعد از این اتفاق 😟

جبرائیل بعد اینکه نوح قومش رو نفرین کرد😰

اون عذاب انچنانی نازل شد 😱

میومد در مغازه نوح پیغمبر

هر روز یه کوزه میخرید

جلو چشم نوح میزد و میشکوند😔

به شکل یه انسانی دراومده بود هر روز کارش این بود

بعد از چند روز نوح پیغمبر گفت: تو میخری این کوزه ها رو چرا جلو چشم من میشکونی☹️

گفت: مال خودمه😌

خریدم 😆

پولشو دادم 💶

گفت :درسته مال توست

اما صنعت دست منه😞

جلو چشم من نشکون😞

دلم میسوزه💔

جبرائیل گفت: یا نوح🙄

اون بنده هایی که تو نفرین کردی درسته خیلی گناهکار بودند😔

اما صنعت دست خدا بودن😔

تو مال خدایی مگه میشه خدا به تو علاقه نداشته باشه؟!!!!

پس خدا دوستمون داره❤️❤️❤️

گیریم حضرت مهدی (عج) به تو ظاهر گردید/ ظاهرت هست چنانی که خجالت نکشی/ باطنت هست پسندیده و صاحب نظری/ پول بی شبهه و سالم ز همه دارایی /داری انقدر که یک هدیه برایش بخری/حاضری گوشی همراه تو را چک بکند/با چنین شرط که در حافظه دستی نبری/واقفی بر عمل خود بیش از دگران /میتوان گفت تو را شیعه اثنا عشری ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
در مورد حضرت نوح واقعی بود؟؟تا حالا نشنیده بودم گریه ام گرفت

نمیدونم یه کلیپ قشنگ بود نمیشد بفرستم نشستم نوشتم تا شما هم فیض ببرید ولی میدونم حضرت نوح خیلی نفرین میکنه قومشو بعد طوفان وحی میاد که نباید این همه نفرین میکردی

گیریم حضرت مهدی (عج) به تو ظاهر گردید/ ظاهرت هست چنانی که خجالت نکشی/ باطنت هست پسندیده و صاحب نظری/ پول بی شبهه و سالم ز همه دارایی /داری انقدر که یک هدیه برایش بخری/حاضری گوشی همراه تو را چک بکند/با چنین شرط که در حافظه دستی نبری/واقفی بر عمل خود بیش از دگران /میتوان گفت تو را شیعه اثنا عشری ؟؟؟
چقدر قشنگ بود ولی من بازم حس میکنم خدا دوستم نداره😕

قطعا دوستت داره منم بعضی وقتا همین فکر رو میکنم 

حس میکنم خیلی از خدا دور شدم😔

عزیزم بعضی وقتا یه تلنگر لازمه تا ادم بخودش بیاد ان شاءالله به فکر بری و بخودت بیای ببینی تو بغل خدایی😍

2738

کسی که کسی رو دوس داره تحمل ناراحتیشو نداره 😭😭 هر کاری میکنه که اون ناراحت نباشه ولی خدا... 

یک عدد آدم کوچولوعه افسرده😞😭 وخیلی حساس توروخدا دلمو نشکونید😘
کسی که کسی رو دوس داره تحمل ناراحتیشو نداره 😭😭 هر کاری میکنه که اون ناراحت نباشه ولی خدا... 

اینجور نگو عزیزم باور کن من شده گاهی کلی گله کردم ماه ها قهرم کردم ولی به همون چیزی که نرسیدم اتفاقی افتاده که به غلط کردن افتادم گفتم خدایا شکرت که نشده بعضی وقتا حکمتمون تو نشدن ولی گاهی اگه دیدی خدا صداتو نمیشنوه استغفار کن بگو خدایا ببخش گناهانی که باعث حبس دعام شده

خدایا به آنچه که دادی شکر

به آنچه ندادی تفکر

به آنچه که گرفتی تذکر

که داده هات نعمت

نداه ات حکمت 

وگرفته ات عبرت است

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
دورکعت نماز شکر برای اینکه خدا دوستم داره الهی فداش بشم

برا منم دعا کنید 

برا منم دعا کنید 

صدرصد خدا کنه بحق اون خدایی که همه مون رو دوست داره لبت خندون ودلت شادومشکلت حل بشه وامیدت هرگز ناامید نشه......آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2706