2726
عنوان

ترس از زایمان زودرس

43 بازدید | 3 پست

سلام دوستان

من تو هفته هیجده سرکلاژ شدم 

جفتمم سرراهی نسبی بود 

الان تو هفته بیستو هفتم...

هر پونزده روز امپول پرولوتون میزنم 

تاحالا سه تا زدم دوتا مونده

قرص ایزوپرین هردوازده ساعت میخورم

استراحتم نسبیه... مطلق نیست

تا حالا اصلا لکه بینی و ... هم نداشتم

دکترم گفته در حد کار سبک خونه انجام بدم

پنج شش ساعت بخاطر دانشگاه مجبورم فعالیت داشته باشم بقیه روز استراحت میکنم 

کسی همچین شرایطیو داشته یا دیده که زایمان زودرس نکرده باشن؟؟

خیلی نگرانم 

میترسم...😢

از دانشگاهم فقط یه ماه مونده و فارغ تحصیل میشم

یعنی تا اخر ماه هفت...

تو خودت شآه گل ِ گلها بودی💕گلدونت شدم😍

من! استراحت مطلق بودم ولی سرکلاژ نشدم! روزی چهارتا ایزوپرین میخوردم آمپول دگزا هم برا تشکیل ریه جنین هم زدم ولی تا هفته ۳۸ به دنیا نیومد! ولی درد خیییییییلی داشتم که تو اتاق عمل معلوم شد چسبندگی رحم داشتمو دردام به خاطر این بوده

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
من! استراحت مطلق بودم ولی سرکلاژ نشدم! روزی چهارتا ایزوپرین میخوردم آمپول دگزا هم برا تشکیل ریه جنین ...

عزیزم استراحت مطلقت برا چی بود؟

خدا حفظ کنه میوه ی دلتو😍

تو خودت شآه گل ِ گلها بودی💕گلدونت شدم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم استراحت مطلقت برا چی بود؟ خدا حفظ کنه میوه ی دلتو😍

فدات عزیزم همچنین شما🌷اولش خونریزی داشتم بعدشم شکمم منقبض منبسط میشد! فاصله ی دردها کم و هربار هم ۶۰ یا ۷۰ ثانیه طول میکشید و دکترم خیلی نگران بود رحمم پاره نشه یه وقت! چون بارداری دومم بود و اولی سزارین!

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728