2737
2734

سلام بچه ها پسرعموم یکی از بیضش باد کرد دکتر ازمایش ادرار و سونو داد و تو سونو معلوم شد بیضش آب اورده الان دکتر نوشته عمل بشه ولی پدر مادرش میترسن میگن شاید با دارو خوب بشه ۳ سالشه کسی تجربه ای داره؟

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏 

اصلا الکی و با عجله حرف دکتر ها رو قبول نکن!

جای چنتا دکتر خوب ببرن و حرف هر دکتری رو هم ق بول نکن!

داداشم کوچیک بود همین مشکلو داشت.

اولین دکتری ک دید اونم تجویز عمل کرد و گفت ک آب آورده!

بابام همونجا میخاست بستریش کنه برا عمل!

اما مامانم نذاشت.

بعدش بردنش پیش دکتری ک اخر این تخصص بود و کلا تو کارش حرفه ای بود!

هم دیده بود گفته بود مشکلی نداره و ب مرور زمان خوب میشه والانم داداشم خداروشکر کاااملا خوبه.

اصلا به حرف دکترها اعتماد نکنید!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیدروسل اسم بیماریشه من همین حد اطلاع دارم که اگر نیاز به حراحی باشه باید درایرع وقت انجام بدن چون مایع زیادترمیشه و بعدجراحی دیرترمیتونه شکل اولیه به خودش بگیره وبراهمیشه یه طرف بزرگترازاون طرف هست واینکه مادرزادیم هست فکنم بیشترم برانوزادانیه ک زودترازموعد بدنیامیان اماخیلی شایعه تونوزادان اما گاهی اوقاتم اصلانیاز ب حراحی نداره و خود به خود خوب میشه پیش چنتا دکتر ببرینش مطمعن شین

2728
اصلا الکی و با عجله حرف دکتر ها رو قبول نکن! جای چنتا دکتر خوب ببرن و حرف هر دکتری رو هم ق بول نکن! ...

داداشت چند سالش بود؟ اخه میگن فوقش تا دو سال جذب بدن میشه و اگه بمرور درمان نشه بیضه پوسیده میشه و باید عمل بشه

هیدروسل اسم بیماریشه من همین حد اطلاع دارم که اگر نیاز به حراحی باشه باید درایرع وقت انجام بدن چون م ...

اره اینام میترسن عملش کنن ولی از اینطرفم عمل نکنن مشکل میشه الان بردنش پیش ی دکتره دیگه

داداشت چند سالش بود؟ اخه میگن فوقش تا دو سال جذب بدن میشه و اگه بمرور درمان نشه بیضه پوسیده میشه و ب ...

اونم کوچیک بود فک میکنم همون زیر ۳ سال یا کمتر بود.

عزیزم موضوع اینجاست ک تشخیص مشکل از هر چیزی مهمتره!

اکثر دکتر ها تشخیصشون اشتباست!

پرسجو کنن تحقیق کنن پیش چنتا دکتر خوب ببرن!

الکی بچه رو دچار مشکل نکنن!

اونم کوچیک بود فک میکنم همون زیر ۳ سال یا کمتر بود. عزیزم موضوع اینجاست ک تشخیص مشکل از هر چیزی مهم ...

سونو کردن تو سونو نوشتن هیدروسل ینی تشخیص سونو بود. الان بردن پیش ی دکتره دیگه از عملم میترسن

2738
سونو کردن تو سونو نوشتن هیدروسل ینی تشخیص سونو بود. الان بردن پیش ی دکتره دیگه از عملم میترسن

والا همین سونو گرافی بگم چی هم ،۳ هفته یا کمتر قبل زایمانم ب من گفت ک کیسه آبت بزرگه و دور سر بچه احتمالا اب اورده و کلییی چرت و پرت دیگه

و اینکه سونوگرافیمم جای خوب رفته بودم خیر سرم.

نمیدونی تا بچم ب دنیا اومد چه استرس و غصه ای داشتم.

ولی خداروشکر اونم ساالم بود و سونو اشتباه.

من شوهرم و خواهرم و شوهر خواهر شوهرم و برادرشوهرم همگی شغلاشون بیمارستانی هستن!

باور کن ک یه چیزایی تعریف میکنن ک شاخات درمیاد.

عزززیزم  فقط حرف دکتر خوبو قبول کنن فقط.

انشاءالله ک چیزی نباشه و ب عمل نیاز نباشه.

یاعلی

والا همین سونو گرافی بگم چی هم ،۳ هفته یا کمتر قبل زایمانم ب من گفت ک کیسه آبت بزرگه و دور سر بچه اح ...

ممنونم. اره فعلا بردن دکتره دیگه ان شالله ک ب عمل نیاز نباشه 

2706