2726

سلام

دوستان ما تو اواسط تعطیلات رفتیم عید دیدنی پسرخاله م اینا...با خاله هم ماچ و بغل...خواهر باردارمم باهامون بود حدودا ۴ ماهشه...الان فهمیدیم خاله م زونا گرفته و اون موقع هم اوایلش بوده و مطلع نبوده خودش...من شنیدم آبله مرغان تو بارداری خیلی خطدناکه...نگران خواهرمم اما بهش نگفتم که استرس نگیره

زن بودن بسیار زیباست.چیزی که یک شجاعت تمام نشدنی میخـــواهــد.یک جنگ که پایان نــــدارد...!بسیار باید بجنگی تا بتوانی بگویی:وقتی حوا سیب ممنوعه را چید گناه بوجود نیامد آن روز یک قدرت با شکوه متولد شـد که بــه آن "نافرمانی" می گوینــد...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اوني كه بارداز بوده گرفته؟

نه ولی بوس کردن با شخص مبتلا البته قبل بروز علائمش

زن بودن بسیار زیباست.چیزی که یک شجاعت تمام نشدنی میخـــواهــد.یک جنگ که پایان نــــدارد...!بسیار باید بجنگی تا بتوانی بگویی:وقتی حوا سیب ممنوعه را چید گناه بوجود نیامد آن روز یک قدرت با شکوه متولد شـد که بــه آن "نافرمانی" می گوینــد...!

اگر میخواست بگیره نهایتا تا ده روز بعدش میگرفت . بعدشم لزوما هر کسی اطراف شخص مبتلا باشه که نمیگیره بستگی به سیستم بدنیش داره اگر نگرفته که دیگه احتمالا نمیگیره

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
ابله مرغون مگه بازونا متفاوت نیست؟زونا بدترازابلس

ویروسش یکیه که اگه شخص قبلا گرفته باشه و در معرض ویروس باشه زونا میگیره...حالا نمیدونم خود زونا برا ادم باردار خطرناکه باعث انتقال ویروس میشه یا نه؟

اگر میخواست بگیره نهایتا تا ده روز بعدش میگرفت . بعدشم لزوما هر کسی اطراف شخص مبتلا باشه که نمیگیره ...

ایشالا خدا از دهنت بشنوه من خیلی نگرانشم

ایشالا خدا از دهنت بشنوه من خیلی نگرانشم

نگران نباشید من از چیزی که گفتم مطمئنم دختر خودم با این که بچه هست تا به حال سه بار در معرض ابله مرغون بوده نگرفته ولی دختر دومم از کسی گرفت که حتی خودش توی اون روز که با هم بودن خبر نداشت و فرداش جوش زدنش شروع شد و فقط ویروس در محیط اون خونه بود . به سیستم بدن خیلی ربط داره 

نگران نباشید من از چیزی که گفتم مطمئنم دختر خودم با این که بچه هست تا به حال سه بار در معرض ابله مرغ ...

بله درست میگی ولی نگرانی من بابت باردار بودنه که میدونم ابله مرغان حین دوره بارداری حتی باعث عقب ماندگی هم میشه...و اتفاقا مث دختر دومتون خاله منم هنوز بروز نکرده بود بیماریش که ما رفتیم دیدنشون

بله درست میگی ولی نگرانی من بابت باردار بودنه که میدونم ابله مرغان حین دوره بارداری حتی باعث عقب مان ...

اخه اگر مادر نگرفته باشه که جنین نمیگیره تازه در شرایطی که مادرا میگیرن هم راههایی هست که جنین نگیره هر چند خیلی سخته الان که مادرش نگرفته خطری جنین رو تهدید نمیکنه 

اخه اگر مادر نگرفته باشه که جنین نمیگیره تازه در شرایطی که مادرا میگیرن هم راههایی هست که جنین نگیره ...

مرسی که جواب دادی...ممنون