2733
2734
عنوان

الان من مانع کار خیر شدم؟

317 بازدید | 20 پست

امروز شوهرم که از اداره اومد گفت میخواد شماره حسابشو پخش کنه بین همکاراش و احتمالا گروه ها و اینا، بعد بره برا مرد سیل زده لوازم بهداشتی و آب معدنی و اینا بخره و بره بهشون بده!

منم گفتمش هر کی میخواد کمک کنه به هلال احمر و جاهای اینطوری بره بده، برا چی تو حساب شخصی بدی!

چون بنظرم آدم در برابر پولی که میگیره از مردم دیگه مسئول میشه و ما هم که دقیقا نمیدونیم فلان منطقه چی نیاز دارن!

اونم دیگه منصرف شد

بنظرتون کار بدی کردم؟

یا برم بهش بگم انجامش بده؟

راستش من شخصا با این قضیه ی حساب شخصی دادن مشکل دارم

بنظرم هر کی بخواد کمک کنه از راهش کمک کنه بهتره

نظر شما چیه؟

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کار درستی کردی

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

به نظر منم بعدا توش اما و اگه پیش میاد

خوب کردی

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

اره هلال احمر خوبه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

کار خوبی کردی

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
2706