2737
2734
عنوان

کی این مشکلو داره؟ راه حل داره؟

129 بازدید | 9 پست

من به هر کی زنگ میزنم میگه الو الو صدات نمیاد تازه ویس هم ک به یکی میدم صدام خیلی پایینه گوشیم سامسونگه موندم چرا اینجوریه 

Log kehtay hain main bohot bolti hoon kya karon jo dil main ata hai bol deti hoon 😝( همه میگن من زیاد حرف میزنم چیکار کنم هر چی به دلم میاد میگم ) من مهربانم با من مهربان باشید 😍😘

ببر شرکت بده یه شستشو بدن برات

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میکروفن گوشیت کثیفه شاید

چیکارش کنم؟

Log kehtay hain main bohot bolti hoon kya karon jo dil main ata hai bol deti hoon 😝( همه میگن من زیاد حرف میزنم چیکار کنم هر چی به دلم میاد میگم ) من مهربانم با من مهربان باشید 😍😘
2731
شاید اسپیکرتون مشکل داره  تمیزش کنید اگه نشد ببرید تعویض کنن

عزیزم چطور تمیزش کنم؟

عزیزم چطور تمیزش کنم؟

با گوش پاک کن یا اگر خیلی کوچیکه با یه سوزن خیلی خیلی کوچیک یکم الکل بزنید به سر سوزن و بزنید ولی الکل تزریق نکنیدا گلم فقط اروم که خراب نشه یه موقع

بیشتر با گوش پاک کن یا دستمال کاغذی آغشته به الکل انجام بدید

2738
با گوش پاک کن یا اگر خیلی کوچیکه با یه سوزن خیلی خیلی کوچیک یکم الکل بزنید به سر سوزن و بزنید ولی ال ...

ممنون عزیزم الان بهتره