2733
2734

یه مجلس بسیار ساده میگرفتم در حد فامیلای درجه یک خودم و همسرم..بدون آرایشگاه و لباس عروس آنچنانی و فیلمبردار و ال و بل...

یه عالمه خرج لباس عروس و آرایش و کت شلوار و تالار دومدل غذا و...هیچوقت نمیکردم..هیچوقت..

🤔🤔🤔

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با مهمونی مختصر و مفید موافقم منم

ولی آرایشگاه و آتلیه رو  واقعا دوست داشتم ... خاطره خوب می مونه برای آدم 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731

اگه برمیگشتم به عقب اجازه نمیدادم ۱۲۰۰ نفر مهمون دعوت کنن اما واسه ما لوازم ضروری و حتی لباس حنابندون رو نخرن و حتی اجازه ندن برم آرایشگاهی که دلخواهمه....

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2738

حالا اگ نکرده بودی اینکارو الان میومدی تاپیک میزدی کاش فلان خرجو کرده بودم کاش بهترین عروسیو گرفته بودم😐

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

من اصلااا ناراحت نیستم یه وقت نگید پز زیر پوستی و فلان فقط ساله ۹۴ ده تومن پوله گل ارایی شد تو باغ با دیجی تا صبح با سلف سرویس منوی ویژه چند مدل با کلیپ‌و هلی شات ولی اصلااا پشیمون نیستم خیلیم راصیم

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2706