2733
2734
عنوان

زایمان

1024 بازدید | 132 پست

سلام خانمای گل

من هرچی به زایمان نزدیک تر میشم تو انتخاب نوع زایمانم دودل میشم اول میگفتم طبیعی ولی رفته رفته حس میکنم طبیعی  اندام داخلی بدنو تغییر میده و نظرم داره عوض میشه..میشه بگین اونایی که زایمان کردن یا قراره بکنن تصمیمیشون چیه و چرا اونو انتخاب کردن یا پیشنهادشون چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من فقط بخاطر اینکه بعد زایمان طبیعی لازم نیست زمین گیر بشی وزود سرپا میشی اینو انتخاب کردم.چون روزای اول نی نی به مادر نیاز داره درنتیجه باید بتونی بهش برسی یا راحت شیربدی و...

زایمان طبیعی بااومدن نی نی دیگه پرونده بارداری بسته میشه.اما سزارین تا چندروز باید دردبکشی

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738
چرا طبیعی میخاستی؟

چون از هر نظر معتقدم بهتره . سزارین عمل خیلی سنگینی و ممکن برا بعضی ها عواقب جبران نا پذیر داشته باشه .

من خودم کلی دچار عوارض بیهوشی شدم یکی بود اسپاینال بود اونم خیلی عوارض داشت .

اما هر چی طبیعی دیدم راحت بودن  فقط خسته بودن .

اون روز ۱۱ نفر اومدن زاییدن رفتن من موندم

خداروشکر

صد در صد سزارین. من تجربه خیلیارو خوندم تو طبیعی، بعد زایمان بخیه ها عفونت کرده نتونستن راحت برن دستشویی، درد داشته تا چند ماه. و بعد طبیعی چون فشار میاد احتمال خیلییییی زیاد افتادگی رحم بگیری و باید برای اون بری عمل. 

اما سزارین اگه دکترت کارش واقعا خوب باشه عالیه. خواهر من سز شده خودشم ماماس، کار دکترش به قدری عالی بود که خودش بچه اشو برد حموم.

اخه میگن ببخشیدا اندام ادم تغییر میکنه

بخیه میزنن از قبل هم بهتر

😂

سزارین بعدش شکم داری اما طبیعی زود به حالت قبل بارداری برمیگردی.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706