2410
2553

خانوما سودش چجوریه؟؟ به سرمایه گذاریش می ارزه؟؟ درآمدش چقدره؟

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
الان بازار خرابه 

آقا حسین ببخشید چه مغازه ای بزنن سود خوبی داره؟؟ برا یکی از آشناها میپرسم البته مغازشون جای خوبیه و مال خودشونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بازار خرابه من بابام تو سپه مغازش گاهی خوبه گاهی بد البته بستگی به شهر داره

تبریز هستن عزیزم. موقعی که خوب هست و بد هست به ماهی چقد میرسه درآمدشون؟؟

اینا ۷۰۰ تومن دادن مغازه خریدن الان نمیدونن چیکارش کنن کلا موندن. یه کاری باشه که حداقل پول سرمایه ای که گذاشتن دربیاد

تبریز هستن عزیزم. موقعی که خوب هست و بد هست به ماهی چقد میرسه درآمدشون؟؟

تبریز ننیدونم من خودمم تبریزم ولی پدر مادرم تهرانه گاهی ماهی پونزده بیست گاهی پنج فقط بستگی به بازار داره همین ثابت نیست 

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
آقا حسین ببخشید چه مغازه ای بزنن سود خوبی داره؟؟ برا یکی از آشناها میپرسم البته مغازشون جای خوبیه و ...

به نظرم خودم سوپر مارکت یکی از دوستان تو جای پرت سوپر مارکت زده ماهی ۲تومن خالص براش می مونه اگه پر رفت وآمد هم‌باشه مغازه هم مال خودش واز صبح بره تا شب فروش خوبی خواهد داشت

2714
تبریز ننیدونم من خودمم تبریزم ولی پدر مادرم تهرانه گاهی ماهی پونزده بیست گاهی پنج فقط بستگی به بازار ...

اره عزیزم متوجهم ممنونم

به نظرم خودم سوپر مارکت یکی از دوستان تو جای پرت سوپر مارکت زده ماهی ۲تومن خالص براش می مونه اگه پر ...

ممنون لطف کردین 🌺🌺