2410
2553
عنوان

چجوری یه شیاد رفته پر بازدید؟

285 بازدید | 14 پست

بچه ها اینی که میگه میزارم و میرم و فلان. برید تاپیکاشو ببینید یه جا گفته هفده سالمه یه جا از شوهر و خانواده شوهر گفته مثل یه زن کامل. دیشب پرسیدن مگه شوهر نداشتی گفت نامزد بودم بهم خورد و فلان. کاملا مشخصه یه بچه سیزده چهارده ساله ست که توی رویاهاش شکست عشقی میخوره و میره تو فاز دپ و شوهر میکنه و بهم میزنه و براحتیِ یه قم رفتن میره خارج و... گزارش بزنید ادب شه😤😤

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟

اگه صلاح دونستی اسم ببر

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اصلا عنوانش تابلو یود ! 

من فقط عنوانشو دیشب دیدم فهمیدم الکیه ! 

تموم شد میرم 😂😂😂😂😂😂

درسته کهاجرت نکردیم ولی مهاجرت کرده هارو دیدیم میدونیم چطوری حرف میزنن 😂

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

فاصله ی تاپیک داره خواستگار میاد تا چجوری شوهرمو تو مشتم بگیرم یا مادرشوهر رو چی صدا می‌زنید فقط سه روزه 🤣🤣🤣

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
2714

قشنگ معلوم بود استارترش یه بچه ی دبیرستانیه نهایتا...

من که همون صفحه اول اومدم بیرون از تاپیک!

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
فاصله ی تاپیک داره خواستگار میاد تا چجوری شوهرمو تو مشتم بگیرم یا مادرشوهر رو چی صدا می‌زنید فقط سه ...

تو مشت بگیرم 😂😂😂😂😂

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
قشنگ معلوم بود استارترش یه بچه ی دبیرستانیه نهایتا... من که همون صفحه اول اومدم بیرون از تاپیک!

منم

عزیزم الکیه،منم باور نکردم،چندتا سوال پرسیدم متوجه شدم دروغ میگه،از شهرهای اطراف ما هست و احساس میکنم متاسفانه همشهریمه😣

فقط میخواد جلب توجه کنه،در عجبم از اونایی که التماس میکنن نرو یا درکش میکنن🤔🤔🤔🤔

عزیزم الکیه،منم باور نکردم،چندتا سوال پرسیدم متوجه شدم دروغ میگه،از شهرهای اطراف ما هست و احساس میکن ...

اره یه دختر بچه ی متوهمه طفلک

2706