1177
648
عنوان

چجوری یه شیاد رفته پر بازدید؟

239 بازدید | 14 پست

بچه ها اینی که میگه میزارم و میرم و فلان. برید تاپیکاشو ببینید یه جا گفته هفده سالمه یه جا از شوهر و خانواده شوهر گفته مثل یه زن کامل. دیشب پرسیدن مگه شوهر نداشتی گفت نامزد بودم بهم خورد و فلان. کاملا مشخصه یه بچه سیزده چهارده ساله ست که توی رویاهاش شکست عشقی میخوره و میره تو فاز دپ و شوهر میکنه و بهم میزنه و براحتیِ یه قم رفتن میره خارج و... گزارش بزنید ادب شه😤😤

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

اصلا عنوانش تابلو یود ! 

من فقط عنوانشو دیشب دیدم فهمیدم الکیه ! 

تموم شد میرم 😂😂😂😂😂😂

درسته کهاجرت نکردیم ولی مهاجرت کرده هارو دیدیم میدونیم چطوری حرف میزنن 😂

میدانم.... میدانم تا ابد یک مسافر خواهم ماند ...
1156

فاصله ی تاپیک داره خواستگار میاد تا چجوری شوهرمو تو مشتم بگیرم یا مادرشوهر رو چی صدا می‌زنید فقط سه روزه 🤣🤣🤣

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟

قشنگ معلوم بود استارترش یه بچه ی دبیرستانیه نهایتا...

من که همون صفحه اول اومدم بیرون از تاپیک!

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤ دریااا بغلم کن ... بغلم کن که شدم تنها....بغلم کن...بغلم کن بین نامردا منو تک ننداز...دریااا اشتباه کردم که از دست تو سُر خوردم....توی این مرداب با این آدما بُر خوردم...بد کم آوردم...  (این روزا مخاطب خاص تمام عاشقانه هام 💕خداست💕)
1194
قشنگ معلوم بود استارترش یه بچه ی دبیرستانیه نهایتا... من که همون صفحه اول اومدم بیرون از تاپیک!

منم

عزیزم الکیه،منم باور نکردم،چندتا سوال پرسیدم متوجه شدم دروغ میگه،از شهرهای اطراف ما هست و احساس میکنم متاسفانه همشهریمه😣

فقط میخواد جلب توجه کنه،در عجبم از اونایی که التماس میکنن نرو یا درکش میکنن🤔🤔🤔🤔

عزیزم الکیه،منم باور نکردم،چندتا سوال پرسیدم متوجه شدم دروغ میگه،از شهرهای اطراف ما هست و احساس میکن ...

اره یه دختر بچه ی متوهمه طفلک

1184