2737
2734
عنوان

آقای men هستم

758 بازدید | 33 پست

سلام  

کاربر سابق menهستم،تاپیک قدیمم هست که لینکش رو پایین گذاشتم

کارشناس الکترونیک و تعمیرکار سخت افزار هستم و البته عاشق تعمیرات تو شاخه تلفن همراه!

برای استفاده از قطعات، و یا تعویض اونها، نیاز به برد های مشابه هست که قطعات از روی اونها برداشته و جایگزین بشه.

هر  گوشی دارید که بدردتون نمیخوره ، خاموش، شکسته، و... مدلشو بفرمایید و یا عکس گوشی و وضعیت گوشی رو برام بفرستید تا ازتون خریداری بشه یا با محصولاتی که توی کانال تلگراامم به آدرس O2SHOMAL@ و برای فروش هست، معاوضه و ارسال بشه.

سامسونگ

نوکیا

موتورولا

هوآوی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/223281/خــرید-گوشی-های-موبایل-معیوب-و-از-کار-افتاده-و-قدیمی-

لطفا عکس گوشی رو برام به شماره زیر تلگراام بفرمایید و مدل گوشی ذکر بشه.

سپاس

0933

320

1212

یا آی دی تلگراام

Irooni_men

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گوشیم کند شارج میشه از شارجر هستش یا خود گوشی؟😐

سلام

ابتدا با یک شارزر سالم تست بفرمایید

مدل گوشیتون چیه؟

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

یه گوشی LG k10  دارم. نمیدونم کدوم قطعه ش خراب شده هرچی گشتم میگن نیست. اون قطعه نباشه روشن نمیشه.همه چیزش رو عوض کردن روشن نشد. حالا نمیدونم نگهش دارم بعدا پیدا میشه یا نه

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
فروشی هم دارید ؟ کارکرده خوب ؟ اندروید حدود ۱تومن؟

سلام

متاسفانه خیر آبجیه گلم

2738
یه گوشی LG k10  دارم. نمیدونم کدوم قطعه ش خراب شده هرچی گشتم میگن نیست. اون قطعه نباشه روشن نمی ...

سلام

مشکلش دقیقا چیه؟

یه شارزر نو گرفتم اواسل خوب شارز میک د بعد مدتی باز کند شد...جی ۵ هستش سامسونگ

از کابلتونه بزرگوار

سلام بفرمایید

دوربین گوشی خود به خود تنظیماتش به هم میریزه 

گاهی اصلاً وضوح و کیفیت نداره تاره قشنگ 

گااااهی هم دلش بخواد زلال میشه مثل آینه  

مشکلی داره ؟ از کجا میتونم تنظیماتش رو  پیدا کنم ؟

j7سامسونگ 

یه سوال نرم افزار تلگرامم پرو کسی آپدیت نمیکنه سه روزه  کانال پرو کسی دارم اصلا بازنمیکنه&nbs ...

از هاتگرام یا سوتی گرام استفاده کنید

2706