2733
2734

سلام عزیزان.من احتمالا اخر فروردین برم ترکیه.خواستم بدونم اونموقع آب و هوا چطوره؟چه لباسی ببرم؟کاپشن و اینام میخواد؟

د

یه دختر ۹ ماهه هم دارم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

در مورد خط و اینترنتم بگین..خطم و اونجا باید کار خاصی کنم تا فعال بشه؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مهرنوش توام هستی😁

خخخخخخخ آرهههههههههه اسمتو دیدم اومدم تو تاپیکت , به سلامتی مسافری خوش بگذره بهت

چشمانت آرزوست از سر نمیبرم , تورا ز خاطرم کسی نمی برد , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا , به دل نشسته ای چه کردی با دلم , به گِل نشسته ای کنار ساحلم , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا   
2728

هروقت برام سوغاتی فرستادی از اونجا،،،باور میکنم که رفتی😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
خخخخخخخ آرهههههههههه اسمتو دیدم اومدم تو تاپیکت , به سلامتی مسافری خوش بگذره بهت

فدات در حد حرفه🤕😂

2738
خوش بگذره 😎 رفتی از اونجا تاپیک بزن 😁

😂😂ملت میرن مشهد تاپبک‌میزنن😂

ایششش پزو😒😒منم ببر😭😭😭😭

فعلا یه چی پرونده شوهرم.منم سفت چسبیدم.ببینم‌چی میشه🤕😂

هروقت برام سوغاتی فرستادی از اونجا،،،باور میکنم که رفتی😁

ترجیح میدم باور نکنی پس😱😂

فعلا یه چی پرونده شوهرم.منم سفت چسبیدم.ببینم‌چی میشه🤕😂

عزیز دلم انشااله بری و خوش بگذره بهت😘

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
ترجیح میدم باور نکنی پس😱😂

ایشششش،،،خصیص😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706