2733
2734

سلام عزیزان.من احتمالا اخر فروردین برم ترکیه.خواستم بدونم اونموقع آب و هوا چطوره؟چه لباسی ببرم؟کاپشن و اینام میخواد؟

د

یه دختر ۹ ماهه هم دارم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

در مورد خط و اینترنتم بگین..خطم و اونجا باید کار خاصی کنم تا فعال بشه؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهرنوش توام هستی😁

خخخخخخخ آرهههههههههه اسمتو دیدم اومدم تو تاپیکت , به سلامتی مسافری خوش بگذره بهت

چشمانت آرزوست از سر نمیبرم , تورا ز خاطرم کسی نمی برد , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا , به دل نشسته ای چه کردی با دلم , به گِل نشسته ای کنار ساحلم , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا   
2731

هروقت برام سوغاتی فرستادی از اونجا،،،باور میکنم که رفتی😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
خخخخخخخ آرهههههههههه اسمتو دیدم اومدم تو تاپیکت , به سلامتی مسافری خوش بگذره بهت

فدات در حد حرفه🤕😂

2738
خوش بگذره 😎 رفتی از اونجا تاپیک بزن 😁

😂😂ملت میرن مشهد تاپبک‌میزنن😂

ایششش پزو😒😒منم ببر😭😭😭😭

فعلا یه چی پرونده شوهرم.منم سفت چسبیدم.ببینم‌چی میشه🤕😂

هروقت برام سوغاتی فرستادی از اونجا،،،باور میکنم که رفتی😁

ترجیح میدم باور نکنی پس😱😂

فعلا یه چی پرونده شوهرم.منم سفت چسبیدم.ببینم‌چی میشه🤕😂

عزیز دلم انشااله بری و خوش بگذره بهت😘

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
ترجیح میدم باور نکنی پس😱😂

ایشششش،،،خصیص😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706