1421
1389

سلام عزیزان.من احتمالا اخر فروردین برم ترکیه.خواستم بدونم اونموقع آب و هوا چطوره؟چه لباسی ببرم؟کاپشن و اینام میخواد؟

د

یه دختر ۹ ماهه هم دارم

وضعیت ایران طوری شده که اخبار ناشنوایان میتونه با بیلاخ🤦‍♀️👎همه اخبار و توضیح بده😏

در مورد خط و اینترنتم بگین..خطم و اونجا باید کار خاصی کنم تا فعال بشه؟

وضعیت ایران طوری شده که اخبار ناشنوایان میتونه با بیلاخ🤦‍♀️👎همه اخبار و توضیح بده😏
مهرنوش توام هستی😁

خخخخخخخ آرهههههههههه اسمتو دیدم اومدم تو تاپیکت , به سلامتی مسافری خوش بگذره بهت

چشمانت آرزوست از سر نمیبرم , تورا ز خاطرم کسی نمی برد , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا , به دل نشسته ای چه کردی با دلم , به گِل نشسته ای کنار ساحلم , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا   

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401
خخخخخخخ آرهههههههههه اسمتو دیدم اومدم تو تاپیکت , به سلامتی مسافری خوش بگذره بهت

فدات در حد حرفه🤕😂

خوش بگذره 😎 رفتی از اونجا تاپیک بزن 😁

😂😂ملت میرن مشهد تاپبک‌میزنن😂

1376
ایششش پزو😒😒منم ببر😭😭😭😭

فعلا یه چی پرونده شوهرم.منم سفت چسبیدم.ببینم‌چی میشه🤕😂

هروقت برام سوغاتی فرستادی از اونجا،،،باور میکنم که رفتی😁

ترجیح میدم باور نکنی پس😱😂

1418
1364