2726
عنوان

اسم رها چه حسی بهتون می ده؟!

456 بازدید | 42 پست

به نظرتون اسم زیبایی هست؟!

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

ول😂

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حس بی قید و بندی 

نمی دونم چرا واقعا 

شاید چون  بعضی هایی ک اسم شون رها بوده ، بی پروا هم بودن 🙄🙄🙄

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

به خودم احساس آرامش و ازادی و پاکی و سادگی میده. 

برای دخترم مناسبه؟!البته اگه نی نی دختر بود.

نظر واقعیتون رو بگید لطفا. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
به خودم احساس آرامش و ازادی و پاکی و سادگی میده.  برای دخترم مناسبه؟!البته اگه نی نی دختر بود. ...

من عاشق اسمای گوگولی ام مث ؛ حنا.نیکی.سوگل و...

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
من عاشق اسمای گوگولی ام مث ؛ حنا.نیکی.سوگل و...

الان این گوگولی بود یا نبود. متوجه نشدم. 

خیلی دوس دارم، مفهوم خیلی قشنگی داره، خوبم تلفظ میشه

خودم همین حسو دارم

2706