2726
عنوان

چشم زخم🤔👀

181 بازدید | 18 پست

سلام دوستان

به چشم زخم اعتقاد دارید؟

راهی برا دفع چشم زخم میدونید؟

یکی از فامیلامونُ هر وقت میبینم بعدش به طرز عجیبی مریض میشم یا اتفاق بدی برام میافته..ینی این آدم حسادتشو به وضوح بروز میده..

بعدش خونواده م بهم میگن چش خوردی..نمیدونم راسته..خرافاته..یا تلقین...

تو یه مراسمی چند روز پیش این خانم منو دید و از رفتارش باز حسادتش معلوم بود‌‌..حالا چند روزه که بی دلیل کل بدنم کرخت شده و مدام مسکن میخورم..

ائلونممیش دن قاباخ حتما خانیمیزین اوزون صابینینان بیر یوون  منیم اؤزومون سندرم اَت آجیلیغ بیقرار واردی دیلیمده  آنامین بویوح معجزه‌سی خمیر پیتزا سیز پیتزا جورلماخدی  آنامین معجزهسی بویودیکی دییر من هشواخ کیشین یانندا یاتمازدیم اوزوده 10دنه اوشاخ دوغموشدی  بیر پارا قین آنالاردا واردیلارائله گلین لرینه جیجیح(حسادت) ائلیلر ائلبیر اؤزلری گئدجادیلار اوغلانلارینا  

من قبول دارم

چاره اش هم فقط آیت الکرسیه که مرتب میخونم و ذکر ماشاالله لاحول و لا قوه الا بالله

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
صددرصد چشم زخم حقیقت داره..وقتی تو قرآن و روایات گفته شده مگه جای شکی هم باقی میمونه

اصلا خاص نیستما ولی نمی دونم چرا این آدم خیلی حسودیمو میکنه..شاید شرایطم از اون هم پایین تره...ولی...

راه کار بلدین؟

ائلونممیش دن قاباخ حتما خانیمیزین اوزون صابینینان بیر یوون  منیم اؤزومون سندرم اَت آجیلیغ بیقرار واردی دیلیمده  آنامین بویوح معجزه‌سی خمیر پیتزا سیز پیتزا جورلماخدی  آنامین معجزهسی بویودیکی دییر من هشواخ کیشین یانندا یاتمازدیم اوزوده 10دنه اوشاخ دوغموشدی  بیر پارا قین آنالاردا واردیلارائله گلین لرینه جیجیح(حسادت) ائلیلر ائلبیر اؤزلری گئدجادیلار اوغلانلارینا  

من چهار قل و وینکاد  رو از نت پرینت گرفتم زدم بالای در ورودی اتاقم از زیرش رد می شم مدام خیلی حس خوبی دارم. بگیر بنویس بکن تو گردنبندت یا گردنبندشو بگیر یا حفظ باش بخون مدام به خودم فوت کن

اینا همه نشات گرفته از باورهای خودتونه...از هر چی آدم بترسه به سرش میاد به خودت تلقین میکنی

ولی اصلا ازش نمی ترسم..خیلی هم دوسش دارم..ولی حسادتشو به طوری که همه متوجه میشن بروز میده و منُ تحت تاثیر میدان انرژی منفیش قرار میده

من به هرچی اعتقاد نداشته باشم به این یکی مطمئنم. با شوهرم دوست بودیم به دوستم می گفتم می خوایم بریم بیرون امروز تا می گفتم دعوامون می شد همین الانگ عکس دو نفره می ذارم اینستا دعوامون می شه. هر خوشی ای بخواد برامون اتفاق بیفته اگه قباش به بقیه بگم کنسل می شه. به هرکی می دونی حسود و بدخواهته بگو مریضم بگو حالم بده بگو بدبختی دارم و ... اصلا تعریف نکن جلوشم به خودت نرس کثیف و شندر پندری باش یا سعی کن اصلا نبینیش

ولی اصلا ازش نمی ترسم..خیلی هم دوسش دارم..ولی حسادتشو به طوری که همه متوجه میشن بروز میده و منُ تحت ...

من که اعتقاد ندارم و خداروشکر اتفاقی هم نمیوفته اما خواهرم به شدت به این چیزا اعتقاد داره و هر وقت تو جمع میاد بجش مریض میشه و میگه چشمش زدن خو چرا ما رو چشم نمیزنن👀

میشه با دلهای پاکتون واسه خونه دارشدمون صلوات بفرستید؟😍
من به هرچی اعتقاد نداشته باشم به این یکی مطمئنم. با شوهرم دوست بودیم به دوستم می گفتم می خوایم بریم ...

بعضیا انرژی منفیشون خیلی بیشتر انرژی مثبت ماست..به خاطر همین متاثر میشیم

قرآن باصدای بلند تو خونه بخون یا پخش کن مخصوصا آیت الکرسی سوره های فلق و ناس مرتب بخون...

یه چیز دیگه اینکه سعی کن جلو اینجور آدما زیاد خوشیهاتو بروز ندی..یه آه یا یه نگاه حسرت آمیز ممکنه خوشیهارو دود کنه بره هوا

یا لذتش از آدم گرفته میشه...دیدم که میگم.

مهم نیست کی باهات میخنده..مهم اینه کی باهات گریه میکنه...
من که اعتقاد ندارم و خداروشکر اتفاقی هم نمیوفته اما خواهرم به شدت به این چیزا اعتقاد داره و هر وقت ت ...

شاید...نمی دونم..

2706