2726

سلام مامانا

من بعد از زایمان اول خیلی زود جمع و جور شدم حتی از مجردی لاغر تر و خوشتیپ تر. البته میگن پسر بیشتر شیر میخوره زودتر لاغر میشی 

ابن دومی دختره تقریبا ۴۰روز میگذره فقط وزن بچه کم شده و تازه ترک قرمز داره شکمم ک بارداری اول نداشت 😔

کسی تجربه ای داره برا زودتر لاغرشدن اخه نمیشه ک فعلا رژیم گرفت

و ازبین بردن ترک قرمزا

ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام با یه دکتر خوب مشورت کن و اگه لازمه رژیم بگیر، من یکی از همکارام تازه زایمان کرده 9 ماهه، رفته رژیم آنلاین گرفته با انگیزه داره وزن کم می کنه تازه با  پزشک تغذیه اش هم مرتب در ارتباطه و هر سوالی داره آنلاین راهنمایی اش می کنه برای ریزش موش هم ازش سوال پرسیده، خیلی خوب راهنمایی کرده، آدرس کانال کلینیک اش رو برات می فرستم عزیزم  

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی

در این کانال سعی داریم مطالب مفید و درست در زمینه تغذیه سالم در اختیار شما خوبان قرار دهیم.

از این که با ما همراهید سپاس گزاریم.

در ضمن

برای دریافت انواع رژیم‌های چاقی، لاغری ، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، کبد چرب و بیماری‌های گوارشی و ...  به آیدی زیر پیام دهید.

@Drzahrab

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی بامجوز تخصصی ورسمی از دانشگاه شهیدبهشتی

@Drzahrab

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

خیلی اذیت بودم دو سه روز بستم الانم تاثیر داره؟

اره 100درثد چرب کنید با روغن پلاستیکبکشید هم واسه ترک خوبه هم لاغر کننده اس .ولی فقط یه ساعت پلاستیک باشه زیادترش میگن خوب نیس

کاربر سال 92ام ولی به علت شرکت در پیج 22بهمن تعلیق شدم . االبتواربریمو درست کردم باز دیروز ریست کردم گوشمو کلا یادم رفته بود رمزززو...
کلینیک تغذیه و رژیم درمانی در این کانال سعی داریم مطالب مفید و درست در زمینه تغذیه سالم در اختیار ش ...

براي بارداري هم رژيم دارن؟؟من به شدت بارداريم چاق ميشه چيزي حدود ٣٠كيلو 

اللهم عجل لولیک الفرج ...
بارداری اول با روغن زیتون چرب کردم ترک قرمز نداشتم اما اینبار تنبلی کردم 😔

ممنونم😘

منم بارداری دومم هست کمی تنبلی میکنم فکر کردم چون اولی ترک نداشتم دومی هم ندارم ولی با خوندن پست شما تصمیم گرفتم که سستی نکنم 😘😘😘

2706