2726
عنوان

صبحونه چیا میخورید؟

628 بازدید | 36 پست

من چرا صبح دلم ضعف می‌ره ولی میل به چیزی ندارم حتما باید یه چیز خیلی خوشمزه باش 

مثلاً سوسیس تخم مرغ البته سوسیس خونگی!

چیکار کنم

گرون در میاد ⁦☹️⁩

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

گرونیش به کنار

چاق نمیشی؟ 

من خودم کیک با چای یا شیر 

یا اگر دیگه همه باشیم نون و پنیر و گوجه خیار و گردو یا کره و عسل و مربا یا هم خامه و مربا یا هم شکلات صبحانه یا هم املت یا هم حلوا ارده یا هم تخم مرغ 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پست نمیذارم،،،چون امروز هرچی پست گذاشتم اسی تاپیکها نکرد یه لایک کنه،،،،،😒

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
فقط شیر نسکافه و ویفر شکلاتی از گلوم پایین میره ولاغیر

بعدش ضعف نمیکنی

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

من صبی سمبوسه خوردم 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

من صبح کره عسل خوردم الانم گسنم بود دوتا نون خامه ای خوردم تازه باشگاهم میذم میخام لاغر کنم!

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری
گرونیش به کنار چاق نمیشی؟  من خودم کیک با چای یا شیر  یا اگر دیگه همه باشیم نون و پنیر ...

نه صبحونه چاق کننده نیست ناهار شکم میاره که من ناهار کم میخورم شکم ندارم

اوتمیل   شیر و کرن فلکس. خیلی کم بعضی موقعها تخم مرغ

اینا که ارزش غذایی ندارن 

2706