2737
2734
عنوان

تزریق ژل به لابیا

| مشاهده متن کامل بحث + 71802 بازدید | 104 پست
سلام عزیزم شما تزریق چربی انجام دادی؟🤔

نه نرفتم چون شاغلم و مرخصی سخت میدن هنوز نتونستم اقدام کنم

امان از زن عاشقحتی گناهان و زشتی های معشوقش را هم می پرستد!در آن حدی که خود مرد هم نمی تواند جنایاتش را بدان گونه که زنی عاشق برایش تبرئه می کند ، تبرئه کند . . . !!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله با تزریق ژل و چربی به واژن خوشگلش می کنن و جوانسیازی انجام میدن از اون شکل دفرمه خارج میشه من خودم انجام ندادم ولی خواهرم رفت دکتر حبیبه احمدی براش انجام داد خیلی راضی و شاد بود

2731
بله با تزریق ژل و چربی به واژن خوشگلش می کنن و جوانسیازی انجام میدن از اون شکل دفرمه خارج میشه من خو ...

میشه هزینشم بگین؟

امان از زن عاشقحتی گناهان و زشتی های معشوقش را هم می پرستد!در آن حدی که خود مرد هم نمی تواند جنایاتش را بدان گونه که زنی عاشق برایش تبرئه می کند ، تبرئه کند . . . !!

سلام عزیزم من پیش دکتر افصحی تزریق ژل انجام دادم، خیلی تو جوانسازی واژن نقش داره واقعا

من هم چین و چروک های اطراف واژنم از بین رفته و هم اینکه برجسته تر شده واژنم 

من چون چند سال پیش انجام دادم قطعا هزینه هاش تغییر کرده فک کنم زنگ بزنی مطبش ازش استعلام بگیری بهتره۰۲۶۳۶۶۰۰۴۵۷

تنها سكوت سطحيه خاك گرفته ي حجم اين كتاب هاست كه زنده است...
سلام عزیزم شما تزریق چربی انجام دادی؟🤔

من خودم تزریق چربی پیش دکتر ثناگو انجام دادم و خداروشکر راضی بودم و اصلا مشکلی نداشتم و انقدر خوب برام تزریق کرد که اصلا نامتقارن نیستش و خیلی خوشم میاد انقدر خوب و طبیعی انجام داده خدا خیرش بده واقعا دکتر خوبیه 

خیلییی خوبه من واقعا راضیم از اینکه ژل تزریق کردم اصلنم عوارض نداره من رفتم مطب دکتر مهشید کریمی انجام داد برام خیلی کارش خوبه ببین قشنگ فیلمشم هست دقیقا همین تغییرات رو ایجاد میکنهhttps://www.instagram.com/p/CI3Te0NgVH0/

2738
عزیزم هر چی نظرخودت باشه مهمه ولی من تزریق چربی به نظرم با توجه به این که ماندگارتر بهتر تزریق چربی ...

شما چربی تزریق کردین؟ 

عزیزم چربی رو با سرنگ‌میکشن یا این میله های لیپومایتیک . کلا درد کشیدن چربی چقدره ؟ 😢چجوریه؟ 

خواهر دوست من تازه ازدواج کرده رفته ژل تزریق کرده خودش میگفت خیلی قشنگتر و برجسته تر شده و شوهرشم خوشش اومده   
فکر میکنم دکتر اون خانم دکتر ندا حاجیها بوده 

گشتم یه سایتم ازشون پیدا کردم خیلی خانم دکتر نازیه
http://drhajiha.com/
اینه سایتش شماره تلفن و اینستاشونم داخل سایت هست اکه خواستید یه وقت تزریق ژل به واژن انجام بدید   

خواهر دوست من تازه ازدواج کرده رفته ژل تزریق کرده خودش میگفت خیلی قشنگتر و برجسته تر شده و شوهرشم خو ...

ممنونم

یکی کوچیک میکنه

یکی ژل میزنه

یکی بزرگ میکنه یکی سفید میکنه

بابا دست از سر اینا بردارین😂

لابیا هیچوقت فکرشو نمیکرد انقد اپشن واسش تعریف بشه

بِه‌اِسمَݦ‌رۅۍِݪَب‌هاۍِ‌خيس‌طُـــ...(:❤🌌°•Rainbow girl•°⛓🌈
2706