2733
2734

اولین بار که فهمیدین باردارین چجوری ب شوهرتون گفتین؟😍

به خانواده اون و خودتون چی؟

خدایا آخرعاقبت بخیرمون کن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من كه تا رفتم دستشويي بي بي مثبت بود پريدم تو تخت و بهش گفتم😅 

اونم از ذوقش زودي بردم ازمايش خون

بعدشم به مامانش و آبجياش گفت

ولي سه ماهگي سقط شد😢

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

هخخخ زنگ زدم ب شوهرم با گریه ک وووای بدبخت شدیم تو خیابون گریه میکردم من حاملم شوهرمم میخندید خوشال اخه تازه عروس بودم تو شوک بودم هنو امدیم خونه فرداش رفت خونه مامانش همه اونجا بودن یدفعه گفت دارم بابا میشم قیافه همه اینجوری🙄🤪منم ب مامانم گفتم خواهرمم نگذاشت ن برداشت ۶سالشه ب بابام گفت بابا داری بابا میشی بابامم تا ۱ماه قربون صدقه مامانم میرفتاه ک جان من حامله ای بگو

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

من ماه پیش عقب انداختم رفتم دستشویی بی بی زدم دیدم دو خط افتاد با حال استیصال از دستشویی اومدم بیرون همسرم داشت حرف میزد باهام یهو با چشمای از حدقه دراومده وسط حرفش گفتم اینا رو ول کن، بابا شدی

اون بیچاره هم اول گفت خوبه که پس شام بریم بیرون و اینا اما وقتی ناراحتی منو دید گفت اگه امادگیشو نداری نگرانش نباش  و اینا

خدا رو شکر نبودم

الانم عقب افتاده باز  

نمیدونم چرا اینجور ی شدم قبلا همیشه منظم بودم

2738

شوهرم که از سرکار اومد بی بی مثبتو ربان زدمو کیک پختم و تا از در اومد تولدشو بش تبریک گفتم و کادوشم که همون بی بی مثبت بود بش دادم . رو ابرا بود 

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...

سفر بود 

زنگ زدم ۷ صبح بهش گفتم 

مادر شوهرمم .جونم برات بگه حالم خونه خواهر شوهرم بد بود 

برام نبات داغ درست کرد داد گفتم با این چیزا خوب نمیشم اخه باردارم 

اونم گفت خو  رفت 😁😁😁😁😁

بدبخت حالش بد میشه عروساش که باردار میشن .فقط بخاطر همین حال بد شدنش دوست دارم بچه سومم بیارم خخخخخخ

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2706