2737
2739
عنوان

دوباره تو خونمون وسیله گم شده

1311 بازدید | 83 پست

چند روز پیش داشتم چایی میریختم تو فلاکس دیدم پیچش نیست در صورتی که شب قبلش بود صب نبود

الانم ماسک شوهرم نبود در صورتی که خودم گذاشتم تو کمد

کجا رفتن یعنی؟

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
جن برده ماسک بزنه برمیگردونه دیگه طوری نیس

😁😁😁😁😁😁😁😁😁

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای منم پیش اومده تو خونه وسیله گم شده..مثلا یه شب دقیقا یادمه موقع خواب کرم به دستم زدم و خوابیدم.صبح که بیدارشدم دوباره کرم بزنم(چون دستام خیلی زود خشک میشه) کرم سرجاش رو میز دِراورنبود!

2728
برای منم پیش اومده تو خونه وسیله گم شده..مثلا یه شب دقیقا یادمه موقع خواب کرم به دستم زدم و خوابیدم. ...

کجا میرن خب؟

ی شیشه سیر هم از تو یخچالم غیب زده

هنوز باز نکرده بودم😢

2738
برای منم چندین بار پیش اومده مخصوصا یه تربت امام حسین دارم یه مدت گم شد هرچی گشتم بعد یه مدت جایی بو ...

آرهههههههه، منم دنبال پیچ گوشتی بودم سه بار رفتم تو کابینتو گشتم خالی کردم نبود، شوهرم تا کابینتو باز کرد گفت ایناهاش

نمیدونم عزیزم برای منم سواله. چند بارم پیش اومده لباس خواهرم گم شده

پیدا شد؟

بر من دیگه عادی شده 

میبرن میارن 😂 

نمیدونم چرا ،

یچیز گم میشه تو خونه پیداش نکنیم مامانم میگه جن برده میاره ولش کن 😅 واقعنم پیدا میشه چند وقت بعدش یجایی جلو چشمه 

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
براي منم خيلي پيش مياد اما هزاران مرتبه خدا رو شكر ميكنم چون احساس ميكنم امدادهاي غيبي از طرف خدا س ...

آفرین چه تفکر قشنگی

منم وقتی مسیر رو اشتباه میریم مثلا یه خروجی رو رد میکنیم میگم حتما خدا خواسته ازون سمت نریم شاید یه اتفاقی میوفتاد

2706