2726

چقد طول کشید عادت کنین ب دوری و غریبی؟؟؟روزای اول خیلی سخت بود براتون؟؟؟ منو شوهرم تا دو سه هفته دیگه از شهر خودمون میریم از الان یه دلتنگی عجیبی گرفتم همش میگم میتونم عادت کنم یا نه؟؟؟

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....

یه شهر دیگه دانشجو بودن حسابه؟ کلا تعطیلات بر میگردم

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خیلی سخته من دوسال ازخانوادم دور بودم عادت کردم اما ب سختی ک خداخاست بعد دوسال برگشتم تهران شهری بودم ک فقط خانواده شوهرم بودن  ازتهران ک بسمت خونم میرفتم شهرستان انقد تادوساعت گریه میکردم 

عادت میکنین اویل سخته دلتنگ دوستا و خانواده میشی اما بعدش دیگ زندگیت تو اون شهره...منتها من هنوز بعد سه سال دوستی ندارم اما شهرو دوس دارم حوری که میرم خونه مامانم دوس دارم برگردم خونمون و دلم تنگ ممیشه

ما تو یه شهریم ولی کیلومترها دوریم از هم

اوایل از نظر عاطفی سخت بود

ولی بعد از بچه دار شدن انگار بیشتر سختیها خودشو نشون داد چون خیلی دست تنهام

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2706