2733
2734
عنوان

ترس شدید از بچه دار شدن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 16788 بازدید | 115 پست
سلام عزیزم وقتت به خیر نه خانومی اصلا اصلا اون جوری که فکر می کردم نبود. هیچ اتفاق بدی نیفتاد. هییی ...

خدا بهتون ببخشه

واقعا حالم بد بود

نوشته هاتونو که دیدم کمی آروم‌تر شدم

از حاملگی و اینکه یه موجود تو دلم تکون بخوره حالم بد میشه😩😩

واستون بهترین ها رو آرزو میکنم

به نظرم ترست بيشتر به خاطر نااگاهيه ، كلاس هاى قبل از باردارى شركت كن خيلى موثره 

الان كه زوده بعد از پنج ماه زندگى، شناختت كه از شوهرت بيشتر شد بهتر ميتونى تصميم بگيرى 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بهتون ببخشه واقعا حالم بد بود نوشته هاتونو که دیدم کمی آروم‌تر شدم از حاملگی و اینکه یه موجود ...

عزیزم به جرات می گم بهترین‌و شادترین روزای زندگست در انتظارته. فقط و فقط عشقه.‌حسی که حتی نمی تونم برات شبیهشو پیدا کنم که مثال بزنم.... نترس و روزای خوبتو مثل من به خودت زهر نکن

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
به نظرم ترست بيشتر به خاطر نااگاهيه ، كلاس هاى قبل از باردارى شركت كن خيلى موثره  الان كه زوده ...

عزیز دلم ممنونم از محبتت ولی این تاپیک برای دو سال و نیم پیشه و نی نی شیش ماهه من الان کنارم خوابیده😊

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
2731
عزیز دلم ممنونم از محبتت ولی این تاپیک برای دو سال و نیم پیشه و نی نی شیش ماهه من الان کنارم خوابیده ...

عززززيزم چه خوشحال شدم خدا رو شكر  نى نى گلت رو ببوس🥰 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
خدا بهتون ببخشه واقعا حالم بد بود نوشته هاتونو که دیدم کمی آروم‌تر شدم از حاملگی و اینکه یه موجود ...

سلام..منم دقیقا عین شمام..من فکر میکردم تو دنیا فقط من هستم که اینجوریم

2738
عزیز دلم ممنونم از محبتت ولی این تاپیک برای دو سال و نیم پیشه و نی نی شیش ماهه من الان کنارم خوابیده ...

عزیز دلم😍خدا حفظش کنه اللن حدود سه سالشه ایشالا خوشبخت و خوشحال باشید😚نگو ک منو یاد اون روزا انداختی ک میترسیدی شاید الان بازم بچه داری😂

❤ندام❤زن آقا احمد❤مامان مهرادم❤