2737
2739

هی خدا 
دیشب ک حرف نزدیم بعد اینکه من گفتم خب

صبح دیدم ن جوابی ن اس ام اسی ن زنگی 

حوصلمم خراب تر شد مدرسه هم نرفتم 

برداشتم زنگ زدم علت این کارشو بدونم جواب نداد

منم اس ام اس نوشتم ک

تمام فلانی هرجور راحتی 

جواب داد گف سلام گمرکم سرکاره ینی

بعدش گفتم حرفی داشتم میخواستم بگم ولی تو حتی نمیخوای باهام حرف بزنی و صدامو بشنوی 

گف بگو بدونم

گفتم اینجا نمیگم

گف چرا

گفتم چون مسئله مهمیه

گف تمام 

بعدش ظهر بود ک زنگ زد سلام خوبی چ خبر بعد گف حرفی داشتی میخواستم بگم ک دیدم میگه وایستا بعدا زنگ بزنم الان کار دارم گفتم باشه قطع کردیم

بعد اطراف ساعت ۶ بود ک دیدم پی ام داده گفته سارا

منم دو دیقه بعد گفتم جانم 

خبری نشد 

بعدش اومد گف چی میخواستی بگی پی ام بگو

منم گفتم حرف میزنیم این ینی تلفن حرف میزنیم 

نخونده هنوز پی امو

و من منتظرم زنگ بزنه دیگه زنگ نمیزنم

زنگ نزنه پی ام بده جواب پی امشو نمیدم

هیچی نمیگم دیگه بزار نگرانم 

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔

فاز اهنگ غم منو برداشته

دیوونه میشم چرا باید اینجوری کنه

دلم پره شدیدا

صبرمم تموم شده

گریم میگیره دیگه

🍁😔

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز این عتیقه رو ول نکردی😑

فرصت حرف زدن باشه البته ایشون جور کنن 

تموم میشه اگه اینجوری ادامه بده

2728
هنوز این عتیقه رو ول نکردی😑

عزیییزم 

من خیلی دوستت دارم😍😍😍😍

یه جور خاصی کلا پست میذاری هیچی برا ادم نمیمونه 

گند میزنی به ادم😂😂😂

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
عزیییزم  من خیلی دوستت دارم😍😍😍😍 یه جور خاصی کلا پست میذاری هیچی برا ادم نمیمونه  گن ...

آی لاویو تو🙂

تو آن گل مریم سپیدی... بی تو دلم  شوری و امیدی ....دیگر به فردا ندارد 
آی لاویو تو🙂

😘

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
فرصت حرف زدن باشه البته ایشون جور کنن  تموم میشه اگه اینجوری ادامه بده

نگفتم ازدواج نکن برات زوده ولش کن  بابا  دیگه کات کن برو درس بخون

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
2738

بزار اون بهت زنگ بزنه، اینقدر نرو جلو 

عادتش میدی از الان، بعدها هم که دعوا کردین اون نمیاد سمتت چون میگه اون میاد دیگه من چرا برم

عادتش ندههه

براتو از خدام ، آرامش میخوام   

من تو تاپیک جدیدت بودم که ترکید ببین دخترم شما چرا انقدر علاقه داری که حتما با یه جنس مخالف در ارتباط باشی لطفا یه کم به خودت استراحت بده بعدم ول کرده که کرده به جهنم که ول کرده الان ول کنه بهتر از اینه که وسط زندگی ولت کنه تو الان تو سنی هستی که باید به فکر کار و درس و ورزشت باشی نه اینکه همش تو این فکرا اینم صبر کن به وقتش با درایت و فهم برو دنبالش نه اینکه هر کی تو هر چاله میدون دیدی بهش اوکی میدی یه کم معیارهاتو ببر بالا با ادم های سطح بالا نشست و برخاست کن 

سلام عزیزم تو یه تاپیک دیدم شما به گوشی واردین 

می دونین چطوری می تونم فیلم و عکسامو برگردونم واتساپم و پاک کردم همشون تو گوشیم حذف شدن بر نمی گردن 😞

تورو  خدا می دونی باید چی کار کنم رو همشون یه علامت تعجب اومده روش باز نمیشههه

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔