2733
2734

از وقتی زایمان کردم حس مادری شدید دارم ولی یه حال خیلی بد هم کنارش دارم. مخصوصا وقتی غروب میشه. دلم میخواد گریه کنم.

همه چیز یه جوری شده

نمیدونم این حال رو کیا تجربه کردن

بچه کوچیک چقدر سخته نگهداریش😭

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
افسردگى بعده زايمان گرفتى چندوقته زايمان كردى؟

۸ روزه 

شب اول که مرخص شدم اومدم خونه انقدرررر حال روحیم بد بود که خدا میدونه . دلم میخواد همش همه پیشم باشن

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....
2738
طبیعیه یه کم بگذره این حس بد از بین ی ره

همه جیز بهم ریخته 

غذا خوردنم

خوابیدنم 

بیرون نمیتونم برم

بعد بچه همش چسبیده بهم شیر میخاد همشششش

خدایا شکرت ناشکری نمیکنم بخدا اما یه حال بدم . قبل زایمان اصلا انتظار چنین حالی رو نداشتم

مواظب باش داری افسرده میشی ،منم همش میخواستم با شوهرم تنها باشم 

منم همش شوهرمو میخوام خیلی وابسته تر شدم بهش

اینا طبیعیه مخصوصا بچه اول ......به زودی خوب می شین البته اگه شوهرتونم هواتون و داشته باشه زودترم سپ ...

شوهرم خیلیییی خوبه خداروشکر. رفت سرکار امروز داشتم دیوونه میشدم. خیلی این ۸ روزه بهش وابسته تر شوم

همه جیز بهم ریخته  غذا خوردنم خوابیدنم  بیرون نمیتونم برم بعد بچه همش چسبیده بهم شیر م ...

من این حالو دو بار تجربه کردم

ولی آسایش قبل از بچه هیچ وقت برنمی گرده 😉

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
😔😔😔😔ماهم ازدونفربودن خسته شدیم دلمون یه فسقلی کوچولومیخاد ک سرگرم بشیم ناشکری نکن خاهرگلم 

عزیزم ناشکری نمیکنم بخدا ان شالله زایمان کنی متوجه حالم بشی. من عاشق بچمم اما یه حالی دارم یه تنهایی بد درونی. اصلا یه جوری میشی زایمان کنی

2706