2733
2734
عنوان

عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 24 پست
چون با ازدواج ما مخالف بودن نمیگیرین

خب همین میشه دیگه 

شما عفد و بله برون نگرفتید 

اونا هم عروسی نمیگیرن 

پس عروسی الان برا کی میخوای بگیری

برید سر زندگی تون و سفر برید 

لباس عروس و ارایشگاه هم برو و فقط برو اتلیه چندتا عکس بنداز 

بیخودی جشن واسه کی

یا ابالفضل العباس علمدار 
هفت تا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا خدا

آره جمعیت شون زیاده.اقوام ما هیچ کدوم مشهد نیستن ولی خانواده همسرم همه تو مشهدن.خیلی برام سخته عروسی نگیرم .بش گفتم واقعا دلم یه جشن ساده میخاد هزینه زیاد نه ولی یه جشن بگیریم.میگه نه میریم خارج از کشور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره جمعیت شون زیاده.اقوام ما هیچ کدوم مشهد نیستن ولی خانواده همسرم همه تو مشهدن.خیلی برام سخته عروسی ...

اصلا جشن عروسی مهم نیست من و شوهرم هیچ کدوم نمیخواستیم عروسی بگیریم گفتیم تو یه رستوران جمع بشیم فقط پدر مادرا با خواهر همین ولی مجبور شدیم به دلایلی جشن بگیریم ولی اصلا و ابدا چیزی نیست که بعدا غصشو بخوری باور کن

2728
خب همین میشه دیگه  شما عفد و بله برون نگرفتید  اونا هم عروسی نمیگیرن  پس عروسی الا ...

اونا هم هزینه عروسی رو نمیدن که.باید همسرم بده یه تیکه از لوازمم حتی نگرفتن ولی بابای من با اینکه گفته بود نمیگیرم ده میلیون وسیله گرفت

اصلا جشن عروسی مهم نیست من و شوهرم هیچ کدوم نمیخواستیم عروسی بگیریم گفتیم تو یه رستوران جمع بشیم فقط ...

خو گرفتی ،نگرفته بودی دلت میخاس.فک نمیکنم اصلا جذاب باشه با مانتو شلوار بری خونه خودت و زندگی رو شروع کنی 

2738
تو خونه ۶۰متری میشه مهمون دعوت کرد.فقط هفتا خواهر شوهر دارم 😣😥

اگه میخای یه ویلا یا خونه بزرگ برای مجلست اجاره کن با یکی دو تومن میتونی اینکارو بکنی . دیجی ها خودشون جا سراغ دارن معمولا

شامتم که با کترینگ یا رستورانی جایی ببند موزیکم که یه دیجی بیار تا جای زیادم نگیره  آهنگای بروز بزنه . هزینه ات خیلی کمتر میشه با این کارا

مشکل و گرفتاری و بیماریهایی دارم که توان درمان و رفعشونو به چندین دلیل ندارم خواهش میکنم به نیت حل مشکلاتم حمد و صلوات بفرستین
ی جشن کوچولو ساده بگرین خب حداقل😞😞😞 حیفه ک منم نمیتونم فک کنم عروسی نداشته باشم حالا لازم نیس هز ...

میتوننم کلا عروسی نگیرن پولشو بزارن برای خونه و لوازم خونه .سایت فورپینا هم قیمتاش خیلی عالیه https://forpina.com