2726
عنوان

آقایون لطفا جواب بدن

303 بازدید | 38 پست

سلام. لطفا آقایونی که در مورد مواد مخدر اطلاعات دارن کمکم کنن... یکی دوبار یه ماده ی سیاه رنگ که داخل پلاستیک پیچیده شده بود پیدا کردم که یکم زبون زدم مزه شیرین داره... میخوام بدونم آیا ماده مخدرهست؟ طرز استفادش چجوریه چندباری هم داخل دستشویی دیدم که یکی دو قطره همون شکلی ریخته نمیدونم چیه خیلی مشکوکه

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم کراک باشه🤔

کراک این شکلیه؟ طعمش چی؟ طرز استفادش چجوریه

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...
2728
اگه مثل قره قروته تریاکه

آخه تریاک شنیدم تلخه... این یکم رقیق تره

این کیه؟😱

نمیدونم چطور مدیریت این اسم ها رو تایید میکنه !

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2706