2726
عنوان

من همونم ک چندروز پیش مارم گم شد

192 بازدید | 19 پست

بچها مارم پیدا شد ینی نذر کردم خودش بیاد بیرون  واس ادنایی ک نمیدونن یه توضیح بدم یه مار آبی خریده بودم ک از جاش اومده بود بیرون و هرجای خونرو گشتیم نبود بعداز دوروز پیداش شدو منم اونو انداختم توی فضای سبزدقیقا همون شب بود که یه قیامتو دعوای بدی توی خونه مادرشوهرم بین منو خانواده شوهرم افتاد کتک و کتک کاری. حتی زنگ زدم به خانوادم اومدن تاحالا با مادرشوهرم دعوام نشده بودو شدو حرفای بدی بهم زدیم.... من تو تاپیک قبلی گفتم ک خیلییی برام اومد داشت واقعا داشت رزق زیاد مهربونیای بقیه دعوا اصلااا نداشتیم باشوهرم حتی اخلاقای بدشم ترک کرده بودحتی اما همینک از خونه انداختمش بیرون اینجوری شد. و بعداز کلی توبه ک کردم ک چرا مارو انداختم بیرون اشتی شد.. بچها تا حیوون بهتون نیفتاد نخرین بمن چهارگا نمیفته. لاک پشت. خرگوش. اینا اومد نداشت مار واقعاا خوب بود. انگار جن بود یا بقولی جن داشت موکل بود.مگ مارم میفهمه اما فقط سمت من میومد از روز اول هرکی میخواست دست بزنه یه بوی بدو صدای بدی درمیاورد مثل یه نفس عمیق اما من سمتش میرفتم تو دستم جم میشد... کلا تا نمیدونید چی بهت میفته نخرید مخلص کلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا خوده خداااااا😲😲😲

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728

بسم الله الرحمن الرحیم

شگفتا....!!!!!!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706