2737
2734

پسر من ١سال و نيمشه و يه مسافتي كه توي ماشين بيدار باشه بالا مياره

كسي ميدونه دليلش چيه و كسي اينجوري بوده؟؟

دكترش هنوز نيومده كه ببرمش

اصطلاحا میگن بدماشینه یه قرصی هست باید بخوره خوب میشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کنار شیشه رو باز بذار وسرگرمش کن وبذار محیط بیرون نگاه کنه.چیزای ترش هم عالیه.من از بچگی اینجوری بودم😂

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738
کنار شیشه رو باز بذار وسرگرمش کن وبذار محیط بیرون نگاه کنه.چیزای ترش هم عالیه.من از بچگی اینجوری بود ...

شيشه كه چون سرده هر چند دقيقه ميدم پايين ولي سرگرمشم ميكنم فايده نداره، هر چيم بخوره بالا مياره، تو مسافرتا بچم داغون ميشه😢 

يعني هر سري ميريم تو ماشين بايد بخوره؟؟

اره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

اینکه خوبه من تا ۸ سالگیم حالم تو ۲۰۶ بد میشد😐بعدا درست شدم

عب نداره بدماشینه

چن مدت پیش هم چن وقتی اینجوری شدم ولی گذراس

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
حساسيت به ٢٠٦ داشتي😂😂

هووف اره😂😂

خیلی بد بود😂

خداروشکر خوب شدم😁

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
2706