2726
عنوان

سوتی😅

476 بازدید | 24 پست

بدترین سوتی که حالا دادین چی بود؟؟؟

من خودم چن سال پیش برام خواستگار اومده بود ندید بدید بازی دراوردم از استرس به جا خرمالو گوجه چیدم تو دیس بردم براشون 😐دیگه پشت سرشونم نگا نکردن😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😮😮😮😯😯😯😯😯😲😲😲😀😀😁😁😁😂 برا منز خاستگار میومد همه رو اماده میکردن میدادن دستم میگفتن برو ...

نه ما باید خودمون ببریم بدونن یه چیزی حالیمونه اونم من خیلی حالیم بود دیگه نیومدن دنبالم😂😂

2728

همین الان خخخخخ

تو تاپیکم تو تبلیغ به جای اموزش انگلیسی نوشتم اموزش 

آنانلگیاز خخخخخخخخخخخخخخ

یکیم پیام داده میخوام بیام یاد بگیرم 😖😖😂😂😂😂😂😂 چی جوری یادش بدم🙊

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

شب اول ک شوهرم شمارمو گرفت....پیام داد سلام بیداری؟

منم در پوست خود نمیگنجیدم...یکم معطل کردم ک مثلا ناز کنم پیام دادم....سلام نه😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

😂😂😂😂😂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
من گوجه گیلاسی انقدر دوست دارم کنار میوه هام میزارم معمولا

واااااای عنوان کاربریت😂😂😂😂😂

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

بزرگترین سوتیمون هم تعلق میگیره به.......

ی روز ک مادرشوهرم خونه نبود و میدونست ماقراره شام بریم بیرون و دور دور و اینا....

شوهرم از کار برگشت خواست دوش بگیره صدام زد برم لیف بکشم کمرشو😐😐😐😐😐

خلاصه لیف کشیدم و اومدم بیرووووووووون دقیقا چشم تو چشم مادرشوهرم شدم😐😐😐😐😐😐😐😐😐

اینجور بود😏😒

من😐😵

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
بزرگترین سوتیمون هم تعلق میگیره به....... ی روز ک مادرشوهرم خونه نبود و میدونست ماقراره شام بریم بی ...

اش نخورده و دهن سوخته خخخخخخ  

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  

یه بار دوستم منو با خودش برد محل کارش اونجا پر از ماکتای بدن انسانو قلبو کلیه و ... بودش.

یدونش نظرمو جلب کرد رفتم سمتش .

بدن انسان بود ولی احما احشا نداشت داخلش خالی بود

توی همون قسمت یه چیزی آک گذاشته بودن و پلاستیکشم حتی باز نشده بود!

منم برداشتم بلنند پرسیدم این چیه ؟؟؟

یهو چشمم خورد به اسم ماکت😑

دستگاه تولید مثل مردان😷

بعد فهمیدم چیو برداشتم پرتش کردم زدم بیرون😅

اش نخورده و دهن سوخته خخخخخخ    

دقییییییییقا😐😐😐😐😐😖

حالا مثلا چ موقع لیف کشیدن بود😒😂

2706