2737
2734
عنوان

لکه بینی

96 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من حدود ۱۷ روز پیش پریود شدم امروز برای اولین بار در زندگیم لکه قهوه ایی مایل به قرمز دیدم واژنمم به شدت درد میکنه پریود هم نیستم فقط اون لکه رو دیدم باردارم نیستم خیلی ازین مسئله نگرانم تا حالا برام پیش نیومده بود بنظرتون دلیلش چیه؟ اینم بگم بسیار بد بو بود

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو دکتر بگو معاینت کنه حتما بعد دارو میده و شرتتو زود به زود عوض کن هفته ای یبار با شامپو بچه خودتو ...

بخدا هر روز شورتمو عوض میکنم یک روز در میان و اغلب هر روز حمام میکنم واقعا امروز اون لکه رو دیدم خیلی حالم بد شد تا به حال سابقه نداشته

2738
بخدا هر روز شورتمو عوض میکنم یک روز در میان و اغلب هر روز حمام میکنم واقعا امروز اون لکه رو دیدم خیل ...

منم ماه قبل همینجوری بودم اصلا سابقه لکه بینی نداشتم رفتم دکتر معاینه کرد گفت ن عفونته ن زخم رحم،قرص مدروفم بهم داد 

بعضی وقتا اینقد درد دارم که نمیتونم نزدیکی کنم،خیلی دردش بده نمیدونم علتش چیه

احساس نمی کنید واژنتون سرده؟ من گاهی اوقات احساس یخ زدگی میکنم دوست دارم روی یه چیز گرم بشینم

اره دو روز لکه میومد دیگه قطع شد قرص پروژسترون خوردم

خب دلیلش چیه؟ من قرص جنسینگ خوردم واسه چاقی بنظرتون این میتونه دلیلش باشه؟ البته نزدیک دو ماهه مصرف میکنم الان کمش کردم دوسه روز یه دونه

2706