2737
2734
عنوان

دخالت کردن تو نامگذاری برای فرزند

1982 بازدید | 79 پست

چطور محترمانه برخورد کردین با دخالت های اطرافیان؟

که اسمش رو فلان بذارید!

فلان روز باید ختنه بشه!

تا فلان روز باید قنداق بشه!

و...

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچ کارخودمون وانجام دادیم گفتن مابگیم ماهم باارامش ویه لبخند قوی گفتیم پدرومادرش تصمیم میگیرن

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2738

من همه چی رو گردن شوهرم میندازم........مثلا یه چندتا اسم پیشنهادی برا پسرم گفتن نذره ولی ما اسم دلخواهمونو گذاشتیم و در آخر گفتم منم بی خبر بودم شوهرم رفت سرخود اسمو گذاشت         

ختنشم رفتیم کردیم بعدم انداختم گردن شوهرم گفتم گفته به کسی نگید...........هیچکس از من ناراحت نمیشه شوهرمم پایه اس گردن میگیره ازش ناراحتم بشن پسرشونه یادشون میره بعد

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.

من اجاره نمیدم کسی بگه فقط لبخند ملیح میزنم یعنی باش به تو مربوط نیس 

یه کار دیکه میکنم هر جا میدونم آدم فضول زیاده قبل حرف زدن شروع میکنم میگم حاملگی به کنار دخالت بقیه نظر دهی بقیه حال آدم بهم میزنه 😀😀😀😀

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

با شوهرم یه اسم انتخاب کردیم شوهرم وقتی به خانواده ش اعلام کرد اکثرن مسخره کردن وخندیدن وکاری کردن از اسم بدمون بیاد حالا بعد چندماه یکی انتخاب کردیم وگفتیم اخرین تصمیمون هست بجز برادرشوهر بزرگم بقیه سکوت کردن.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

دست رو دلم نزار که خونه. 

برا اسم هر کی هرچی بهم گفت گفتم والا قرارمون اینِ اولین بچرو باباش بزاره دومی با منِ 

این و با این ترفند رد کردم اما قنداق و نبات داغ و دارو سر خود و بیخودی پوشوندن بچه سرش خیلی اذیت میشم . اما بازم سیاست به خرج دادم یعنی بابام یادم داد.

چون فقط مادر شوهرم دخالت میکنه . بابام گفت هر وقت گفت فلان کارو بکن برو به شوهرت بگو مامانت گفته اینطوری من مخالفم شما میگی چکار کنم.

شوهرم دو بار حرف مادرش و گوش کرد عواقبشو دید حالا دیگه پشت من در میاد

خداروشکر

خودش حسرت داشتن پسر رو داره همه گفتن ارزو داشته اسم پسرش کیارش باشه اسم خودشم کیانوش.حالا گیر داده باید اسم پسرتون بذارید کیارش😐

2706