2726

الان ی تاپیک خوندم یاد ده سال پیش خودم افتادم داغ دلم تازه شد 

فک میکردم از همه کسایی که اذیتم کردن گذشتم ولی انگار نمیشه نمیتونم بگذرم ازشون دلم صاف نمیشه

همین الان انگار غصه عالم اومد رو دلم 

چه جوری تونستین ببخشین یادشم نکنین دیگه؟

خداوندا عاشقان را جان تو و جانان تو باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من که نتونستم. بخشیدن یه چیز قلبیه، از حدود اختیارات ادم خارجه واقعا

فقط به خدا بعضی وقتا میگم خدایا کار اینا رو گیر من نندازی یه روز

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)

يكي دو نفر هم اصلا نيازي نديدم ببخشم

فقط فراموش كردم برا راحتي خودم بهش فكر نميكنم دليلي نداشت ببخشم

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

من هرشب قبل ازخواب همرومیبخشم بعدمیخوابم آدم کینه ای نیستم بدیاروفراموش میکنم حتی اگه یکی بدترین بدی هم بهم بکنه شایدناراحت بشم ازش ولی بعدازچندروزیادم میره دوباره باهاش میگم میخندم ولی دیگه بهش اعتمادنمیکنم آجی ببخش نه به خاطراینکه اونالایق بخششن بلکه شمالایق آرامش هستیدبابخشش آدم آرامش می‌گیره

آره من همه رو میبخشم کلا کم حافظه ام یادم میره کی بهم بدی کرده بخوام تلافی کنم 

فقط شوهرم و مادرش نمیبخشم چون بدی هاشون دایمی شده تمامی نداره اگه اونا خوب میشدن منم به سرعت میبخشم ولی افسوس که قدر نمیدونن و ادامه میدن 

فقط یه بار یکی رو بخشیدم،داشتم با کاروان مشهد میرفتم رفتیم بین راهی نماز بخونیم کفشنو دزدیدن،پابرهنه مجبور شدم برم تو اتوبوس و دمپایی یکی رو قرض گرفتم و عین غربتیا هرجا پیاده میشدیم با دمپایی شصتی میرفتم،دزده رو بخشیدم،یه عده دیگه که بدی کرده بودن رو دایورت کردم به.....،یه عده رو هم واگذار کردم بع خدا

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2706