2733
2734

سلام دوستان خوبین 

من ۵ روزه عقب انداختم اصلا سابقه نداره 

بیبی زدم چند بار هر بار منفی بود دردام هم شبیه به پریدی‌نیست امروز‌ کله میبینم خیلی کم و قطره قطره همش دارم گریه میکنم و نا امیدم ک این ماهم حامله باشم یعنی قراره پری بیاد؟ 

تورو خدا راهنمایی کنید

اگه زیاده لکه بینیت شاید داری پریود میشی

انشالله ک ب زودی باردار بشی عزیزم

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظرم این قطره ها که میگی شروع پریوده.

تا فردا صبر کن اگه پریود نشدی برو آزمایش خون بده گاهی بی بی چک نشون نمیده

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2728
به نظرم این قطره ها که میگی شروع پریوده. تا فردا صبر کن اگه پریود نشدی برو آزمایش خون بده گاهی بی ب ...

فقط زمانی‌ک میرم‌ دستشویی‌ خون میبینم اونم فقط تو دستمال  حدوده یک ساعتی هست هیچ دردی ام‌ندارم خیلی ناراحت کنندس😔

من شنیدم  اینجور عقب انداختن  نشونه خوبیه   .     رحم  داره  اماده ی  بارداری میشه .  دوست منم مثل شما  بود  و  بعداز  ده روز عقب افتادن   پری شد.  ولی ماه بعدش به  لطف خدا  باردار  شد. 

فقط زمانی‌ک میرم‌ دستشویی‌ خون میبینم اونم فقط تو دستمال  حدوده یک ساعتی هست هیچ دردی ام‌ندارم ...

خوب به نطرم لک قبل از پریوره منم میخواستن پریود شم همشه قبلش لک داشتم.

اگه تا فردا تبدیل به پریود واقعی نشد برو یه آزمایش بده انشالله که باردار باشی.

اگرم نباشی ماه بعد میشی انشالله🤗

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738