2726
عنوان

شربت سودوافدرين

1491 بازدید | 5 پست

دكتر براي دختر ٢سال و نيم من شربت سودوافدرين رو تجويز كرده و من هم دادم ولي تو اينترنت خوندم كه زير ٤سال ممنوع هست حالا الان چكار كنم ؟؟؟

دکتر بهتر میدونه

از احتقان جلوگیری میکنه بهش بده

منم داده بودم به دخترم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
https://t.me/joinchat/NRSC8lAWz6_Hpo81omfb0g گروه خانومانه خوش حال میشیم بیاید بزنید تو تل تا عمل ...

@نی_نی_یار_5    

رسیدگی‌کنید لطفا تو همه تاپیکا این پستو میزارن

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون بابت نظرتون ، خيلي نگران شدم بابت عوارض اش ، اخه چطور ممنوع هست بازهم ميدن به بچه 

ممنوع نیست عزیز جان نگران نباش