1464
1411
عنوان

شربت سودوافدرين

400 بازدید | 5 پست

دكتر براي دختر ٢سال و نيم من شربت سودوافدرين رو تجويز كرده و من هم دادم ولي تو اينترنت خوندم كه زير ٤سال ممنوع هست حالا الان چكار كنم ؟؟؟

دکتر بهتر میدونه

از احتقان جلوگیری میکنه بهش بده

منم داده بودم به دخترم

اَللّـهُـمَّ اِنّـا نَرغَـبُ اِلَـیـکَ فی دَولَـةٍ کریـمةٍ تُـعِزُّ بـِهَـا اِلاســلامَ و اَهـلَهُ و تُذَّلُ بِهَ النـِّفاق و اَهـلَهُ....خدایــا به سوی تو مشتـاقـیم برایه یـافتن دولت کریـمه ای که اســلام و اهلـش را بـه آن عزیـز گردانـی و نفـاق و اهلـش را به وسیـله ی آن خوار سازی🙏🙏🙏 الحمـدُلِلّهِ الَّـذی جَعَلَنـا مِنَ المُتمَسِکینَ به وِلایةِ مولانا امیر المومنین علــی بن ابـی طالب علیه السلام♥♥
https://t.me/joinchat/NRSC8lAWz6_Hpo81omfb0g گروه خانومانه خوش حال میشیم بیاید بزنید تو تل تا عمل ...

@نی_نی_یار_5    

رسیدگی‌کنید لطفا تو همه تاپیکا این پستو میزارن

اَللّـهُـمَّ اِنّـا نَرغَـبُ اِلَـیـکَ فی دَولَـةٍ کریـمةٍ تُـعِزُّ بـِهَـا اِلاســلامَ و اَهـلَهُ و تُذَّلُ بِهَ النـِّفاق و اَهـلَهُ....خدایــا به سوی تو مشتـاقـیم برایه یـافتن دولت کریـمه ای که اســلام و اهلـش را بـه آن عزیـز گردانـی و نفـاق و اهلـش را به وسیـله ی آن خوار سازی🙏🙏🙏 الحمـدُلِلّهِ الَّـذی جَعَلَنـا مِنَ المُتمَسِکینَ به وِلایةِ مولانا امیر المومنین علــی بن ابـی طالب علیه السلام♥♥

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

ممنون بابت نظرتون ، خيلي نگران شدم بابت عوارض اش ، اخه چطور ممنوع هست بازهم ميدن به بچه 

ممنوع نیست عزیز جان نگران نباش 

1436