2737
2734

سلام من مجردم دامادمون که پسر خالم هم هست خیلی با من و خواهر کوچیکم بد حرف میزنه کافیه کوچیک ترین چیزی بگیم تا پیش همه هرچی از دهنش بیرون میاد بهمون بگه خیلی وقتا غرورمو له کرده ولی بخاطر احترام بهش چیزی نمیگم چون نمیخوام نمیتونم مثل خودش بی شعور باشم به مامان و بابامم میگم میگن مگه چی گفت؟ یا میگن شوخی کرده حتمااااا😐

در صورتی که اصلا شوخی نیست که اگه بود هم من هم شوخی اون نیستم 

میترسم جوابشو بدم واسه خواهرم بد بشه از طرفی تو زندگیم دخالت میکنه که چرا دیر برگشتی چرا پروفایلت اینه و... بخدا چند ماهه عصبی ام نمیدونم چکار کنم😞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
شوهر خواهر شخصیت مهمی نیست  نه برو خونه خواهرت و نه وقتی اومدند از اتاقت بیا بیرون به بهانه در ...

بخدا اصلا باهاش حرف نمیزنم باز مثلا با خواهرم حرف میزنم میگه عقب مونده ای مثلا پیش همه

یا میگه عقل نداری خستم کرده بخدا

حالا که زبون خوش سرش نمیشه جوابشو بده 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
بخدا اصلا باهاش حرف نمیزنم باز مثلا با خواهرم حرف میزنم میگه عقب مونده ای مثلا پیش همه یا میگه عقل ...

عزیزم نیا بیرون بیا یه سلام بده و بگو درس دارم 

چیزی هم گفت به روی خودت نیار که اصلا شنیدی بعد از یه مدت خسته میشه 

اصلا شوهر خواهر کی هست که آدم بخواد به حرف و رفتارش اهمیت بده 

نگران خواهرت هم نباش اگر هم اذیت بشه مسببش شما نیستید مسببش ضعف اخلاق همسرشه

نمیدونی اخلاقش چجوریه بخدا واسه همه تعیین تکلیف میکنه 

من به اینجور ادما میگم داروغه حسنعلی 😁

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706