2703
2553
عنوان

سکه کوروش کبیر، بهار آزادی و جاری

187 بازدید | 12 پست

امروز جشن برادر شوهر کوچیکم بود.من از چند سال پیش براش از سکه هایی که کادوی عروسیم بود نگه داشتم گفتم بدم بهش. من عروس وسطم. جاری بزرگم دیده من سکه میدم اونم خواسته سکه بده. منم فقط سکه شو دیدم روش نوشته بود کوروش کبیر. خواستم بپرسم اونا سکه کادویی هستن که ۱۰۰ تومنه؟۷۵ گرمی بود.جاری بزرگم خیلی پولدارن. من دادم منتی هم ندارم. فقط از اون حرصم میاد که خواسته اسم سکه کنار اسمش بچسبونه اونم از ۱۰۰تومنی ها درحالی ک سکه من یه ملیون و نیمی بود. ربع بهار آزادی. کسی میدونه تفاوت بهار آزادی با کوروش کبیر چیه؟

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ولی خدایی چه فکرایی به ذهنتون میرسه ها. برا عروسی سکه میدن نزدیک ها. هرکی داره سکه بانکی هر کی هم میخواد سکه هدیه . دیگه این حرفا رو نداره که خواهر من

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
ربع ۱۶۷۰۰۰۰هفته پیش خریدم ...حالا مجبور بودی .یه چیز ارزونتر میدادی

آره اگ تاپیکی قبلیمو بخونی مجبور بودم بدم. کوروش چقده؟

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 
2714
منظورت ۷۵۰ سوت هست؟

والا دقت نکردم نمیدونم چی بود ولی کوروش کببیر روی سکه بود رو کارتش هم ۰۷۵/ گرمی بود فک کنم. نمیدونم. غک کنم از اون کاغذیا بود

۷۵ گرم ؟!😨😨😨😨

فک کنم اشتباه نوشتم آخه خوب ندیدم روشو . فقط کوروش کبیر یادم مونده. بهار آزادی با کوروش کبیر چ فرقی داره؟

۷۵گرم یا سوت؟

نمیدونم والا فک کنم اشتباه نوشتم من فقط روشو دیدم نوشته بود کوروش کبیر. کوروش کبیر با بهار آزادی چه فرقی داره؟

ولی خدایی چه فکرایی به ذهنتون میرسه ها. برا عروسی سکه میدن نزدیک ها. هرکی داره سکه بانکی هر کی هم می ...

اون ک بله هر کی هرچی میخواد میده. آخخ مادر شوهرمم نمیخواست من بهمم مال اون کادوییه. اونا واقعا پولدارن تو گرونی چند مدل طلا خریده برا خودش میگم اگ نمیده نده چرا شهرت بازی میکنه😕