2726
عنوان

مامانا پوست شکمتون از هفته چند ترک خورد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3633 بازدید | 30 پست

من شکمم اصن ترک نداش انقد خوشحال بودم بقول شما یهو صب از خاب پاشدم دیدم زیر شکمم چن تا ترک برداشته خودشم هفته ی ۳۲ الان ک هفته ی ۳۵ هستم بازم اضافه شده

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومای که ترک نخوردیم هیچگونه ترکی از قبل تو نقاط مختلف بدنتون نداشتین؟ سر چاقی یا رشد یا هر دلیلی؟ ...

من کنار زانوهام چندتا ترک هست واسه قبله که چاق و لاغر شدم ولی هنوز شکمم ترک نخورده پماد ضد ترک میزنم مامانم و خاله هام چیزی نزدن ترک هم ندارن شنیدم اونا نداشته باشن منم نمیزنم ولی خیلی نگرانم خدایا این هشت هفته هم بگذره

2728
منم هفته ۳۱ هستم از همین میترسم واسه شما زیاده؟

ن زیاد نیس فقط زیر شکمم زده چن تا

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀
😭😭😭مگه بعد زایمان ادم ترک میخوره؟همه امیدم به اینه که این هشت هفته بگذره و تموم شه

روز زایمان خواهر شوهرم از شکمم تو بیمارستان عکس گرفت اصلا ترک نداشتم بعدزایمان  فک کنم‌ چون پوست شکمم شل شد اونجوری شد

عشق من دخترام❤👭
چرا بعد زایمان؟ از دکتر نپرسیدید علت ترک بعد زایمان چی بوده؟ 

به دوستمونم گفتم روز زایمان تو بیمارستان عکس گرفتیم از شکمم یه ترک کوچولو یا قرمزی هم اصن نداشت بعدش فک کنم چون شکمم یهو خالی شد ترکاش معلوم شد دکتر نرفتم

عشق من دخترام❤👭
روز زایمان خواهر شوهرم از شکمم تو بیمارستان عکس گرفت اصلا ترک نداشتم بعدزایمان  فک کنم‌ چون پوس ...

چند کیلو اضافه کردی؟من شکمم کوچیکه نمیدونم توی این دوماه چقدر قراره بزرگتر بشه ولی از ترس روزی چند دفعه نگاش میکنم که ترک نخورده باشه

منم اول بارداری ۶۱ بودم الان ۷۱ شدم این دوماه هم که اوج وزنگیریه خدا رحم کنه😪

من ۵۸بودم شدم ۶۸ حالا تا اخرش خدامیدونه چقدر اضافه شه  من وزن جنینم کمه ۱ونیم کیلو.. خودم وزن اضافه کردم

عشق من دخترام❤👭
هفته چندی؟سونوی ۳۲ هفته وزن یک و نیم بود؟

هفته ۳۳ تموم شده اره ۳۲هفته ۱ونیم کیلو بود وزن جنین و تاخیر ده روزه تو رشد داره قراره۲۴این ماه بازم برم سونو داپلر تا دکترببینه وضعیت جنین خوبه یا نه

عشق من دخترام❤👭
2706