2733
2734

دوستان سلام

من برا اینکا سریع باردار بشم در اقدام اول کلومیفن و امپولhcgزدم ک دکترم گف دوهفته بعد از تزریق امپول برو ازمایش.میتونین تاپیک های قبلیمو ببینین متوجه میشین

۱۵روز کشید ک من رفتم ازمایش و مثبت شد

بتا هم ۱۷۰ بود

سوالم اینع وقتی بتام ۱۷۰ هست یعنی تقریبا چندهفته میشم؟

دوم اینکه من میخام فردا برم متخصص زنان زایمان ک کلا برا زایمانمم خودش بیاد،بنظرتون برم یا ن؟

صبر کنم چندهفته دیگه برم

اولین سونوگرافی برای اینکه ببینن ساک حاملگی تشکیل شده یا ن چه موقه هست؟

خدا حال همه رو خوب کنه..

😍😍😍😍😍😍😍بسلامتی

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻

وقتی بتا بالای هزار باشه ساک حاملگی تشکیل میشه 

زود نرو که ضد حال نخوری

مبارکه عزیزم😘😘😘

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مبارک باشه گلم

اولین سونو معمولا هفته ششمه 

یه کم صبر کن 😊

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2738

سلام. تنبلی داشتین؟ 

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم

سونو برا ساک نرو

بزار تو ۸ یا ۹ماهگی یه دفعه برا قلب برو...هم خوب نیست هم الکی فقط استرس داشته میشی

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
سونو برا ساک نرو بزار تو ۸ یا ۹ماهگی یه دفعه برا قلب برو...هم خوب نیست هم الکی فقط استرس داشته میشی

۸ یا ۹هفتگی

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
وقتی بتا بالای هزار باشه ساک حاملگی تشکیل میشه  زود نرو که ضد حال نخوری مبارکه عزیزم😘😘😘

پس کی‌برم یعنی؟

بالاخره فرداهم دکتر برم آزمایش های دیگه رو مینویسه ،بهم میگه چیکار کنم یا کی برم سونو،یا دارو میده

خدا حال همه رو خوب کنه..
2706