2703
2553
عنوان

پاسخگویی به سوالات شرعی

| مشاهده متن کامل بحث + 47441 بازدید | 3133 پست
سلام،بله باطله،تا ده روز هر چی ببینید حیض حساب میشه. اگر از ده روز بگذره،باید به تعداد روزهای عادت ...

ببخشید با لکه بینی های قبل پرید امروز روز روز ۱۰میشه الان حساب کردم بازم باطله از ۲۳اردیبهشت نتونستم روزه بگیرم

سلام میشه خواهش کنم ازمامانها که برای منم دعا کنید که منم مامان بشم

سلام میخواستم بدونم اینکه تو سفره ی حضرت ابوالفضل مردا و پسرا نباید چیزی بخورن درسته؟

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام میخواستم بدونم اینکه تو سفره ی حضرت ابوالفضل مردا و پسرا نباید چیزی بخورن درسته؟

سلام.نشنیدم تا حالا و با عقل هم بسنجیم درست نیست.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2720
سلام می خواستم بپرسم من قران را از روی تلویزیون گوش میدم و میخوانم در عینی که قران را گوش میدم و جمل ...

سلام.نه مشکلی نیست.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
خانوما. من فردا تو مسجد افطاری دارم و از شانس بدم امروز پری شدم!😭😭😭چه کنمممم

اگر صیغه مسجد رو خوندند نمیتونید وارد بشید.یا به تعویق بندازید افطاری رو یا کسی رو بفرستید که کارها رو سامان بده.

اگر صیغه مسجد رو خوندند نمیتونید وارد بشید.یا به تعویق بندازید افطاری رو یا کسی رو بفرستید که کارها ...

تعویق که نمیشه اخه ممهمونا را دعوت کردیم برا فردا 

.انقذ بدشانسم که یهو بیخبر پری شدم😭

.اگه همش در رفت و امد باشم بازم حرامه؟ مثلا برم تو مسجد یه دوری بزنم موقع افطار ببینم کم و کسر ندارن بعد از اون یکی در بیام بیرون

2714

سلام عزیزم خواهش می کنم سریع جواب منوبده تااذان مغرب وندادن

....مامانم الان موقع پریودیش بوده بعدبرای اینکه روزه هاشوبگیره قرص ال دی میخوره بعدامروز درحد یه قطره شایدم کمتر موقع دستشویی ازش اومده ودیگه هیچی نیومده یعنی روشورتش وایناهم هیچی نیست حالاحکمش چیه؟روزش قبول؟غسلی گردنش هست یانه؟

امروز برای اولین بار تپش های قلب کوچیکتوشنیدم وباورم شدکه تو وجودمی...
سلام عزیزم خواهش می کنم سریع جواب منوبده تااذان مغرب وندادن ....مامانم الان موقع پریودیش بوده بعدبر ...

سلام.استحاضه است

تعویق که نمیشه اخه ممهمونا را دعوت کردیم برا فردا  .انقذ بدشانسم که یهو بیخبر پری شدم😭 .اگه ...

تنها در صورتی درسته که از یک در وارد بشید و از در دیگه خارج بشید بدون توقف

با سلام وآرزوی قبولی طاعات

من معمولا دوره پریودیم ۵ الی ۶ روز طول میکشه و دوسه روز بعدش لکه بینی دارم.

تو ایام معمولی سال برام مهم نیس زیاد ولی الان که میخوام روزه بگیرم، حکم اون لکه بینی بعد از پریود چی هست،؟

واگه خیلی کم باشه، میشه روزه گرفت؟

ممنون میشم اگه زود جواب بدین

2706