2726
عنوان

پاسخگویی به سوالات شرعی

| مشاهده متن کامل بحث + 47617 بازدید | 3137 پست
معوذتين چيه؟

سوره ناس و فلق

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

ممنون بانو،عالیه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
سلام ممنون بانو،عالیه

سلام.خواهش میکنم.

کمک و همکاری شما رو هم میطلبه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728
سلام.خواهش میکنم. کمک و همکاری شما رو هم میطلبه.

درس پس میدم در حضور شما بزرگوار

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
سجوه سهو چجوریه😑هرچی میخونم متوجه نمیشم

بعد از سلام نماز بلافاصله با نیت سجده سهو دو مرتبه سجده و تشهد و سلام رو بجا میارید.در هر سجده هم ذکر بسم الله و بالله،السلام علیک ایها النبی و رحمه الله و برکاته رو میگید.

یه اقایی دو تا زن دارد و از هر دو زن دو دختر دارد دختر زن اول که میخواست ازدواج کند، دختر زن دوم رو یه صیغه خونده شده به اون پسره که دامادشون بشه

تا زن دوم به اون داماد هم محرم بشه

حالا سوالم اینه که اگر دختر زن دوم ازدواج کنه ایا بچه های (دختر زن دوم ) به اون دامادشون محرم میشن 

یه اقایی دو تا زن دارد و از هر دو زن دو دختر دارد دختر زن اول که میخواست ازدواج کند، دختر زن دوم رو ...

خیر محرم نیستند.

حضور ما آقایون اینجا مشکلی داره از لحاظ شرعی؟:)

خیر.

البته حتی تعامل با نامحرم باید با رعایت شرایط و ضوابطی باشه.

خاله ی مادر به پسر محرمه ؟؟؟؟

بله.خاله و عمه پدر و مادر و هرچه بالاتر میره به مرد محرمه.

2706